Výsledková listina

Priebežné poradie kategória B

2. kolo | Vodná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola B1 B2 B3 B4 B5 Súčet
1. Kristína Petíková Vranov nad Topľou 50 ? ? ? ? 18 18 68
2. Matúš Komár Snina 44 ? ? ? ? 19 19 63
3. Emília Beniačiková Zlaté Moravce 58 ? ? ? ? ? 0 58
4. Martin Škuta Martin 57 ? ? ? ? 0 57
5. Simona Hudoková Topoľčany 53 ? ? ? ? ? 0 53
6. Bianka Katonaová Šamorín 52 ? ? ? ? ? 0 52
7. Matúš Ondreják Martin 49 ? ? ? ? ? 0 49
8. Anna Jambrichová Sučany 47 ? ? ? ? ? 0 47
Simona Parasková Snina 47 ? ? ? ? ? 0 47
10. Lenka Holčíková nitra 46 ? ? ? ? ? 0 46
Samuel Ivančík Nitra 46 ? ? ? ? ? 0 46
12. Jakub Kliment Banská Bystrica 44 ? ? ? ? ? 0 44
13. Michaela Mičková Bratislava 43 ? ? ? ? 0 43
14. Jakub Horník Martin 42 ? ? ? ? ? 0 42
15. Tomáš Walentín Bratislava 41 ? ? ? ? ? 0 41
Katrína Tokarčíková Prešov 41 ? ? ? ? ? 0 41
17. Lukáš Gáborik Banská Bystrica 40 ? ? 0 40
Michaela Rusnáková Košice 40 ? ? 0 40
Lívia Bijalková Bardejov 40 ? ? 0 40
Patrícia Sotáková Košice 40 ? ? 0 40
Janka Raganová Bratislava 40 ? ? ? 0 40
Daniela Kňazíková Lopej 40 ? ? 0 40
23. Anna Rikková Moldava nad Bodvou 39 0 39
Sára Ambrosová Banská Bystrica 39 0 39
25. Michaela Kramárová Sučany 38 ? ? ? ? ? 0 38
Jakub Kopásek Turzovka 38 ? ? ? ? 0 38
Adam Kačena Námestovo 38 0 38
Patrícia Nosálová Snina 38 ? ? ? ? ? 0 38
Miroslav Stroka Bratislava 38 ? ? 0 38
Jakub Kunda Banská Bystrica 38 ? ? ? 0 38
31. Martin Kyseľ Banská Bystrica 37 0 37
Jaroslav Gyesko Košice 37 ? ? ? ? 0 37
33. Jakub Čillík Zvolen 36 ? ? ? 0 36
Matej Kadera Banská Bystrica 36 0 36
35. Gregor Čalkovský Martin 35 0 35
Matej Pichanič Košice 35 ? ? ? ? 0 35
37. Terézia Kundová Banská Bystrica 34 ? ? ? 0 34
Jana Františka Mozgová Košice 34 ? ? 0 34
Ján Kunda Banská Bystrica 34 ? ? ? 0 34
40. Debora Horňanová Bratislava 32 ? ? 0 32
Dávid Hranec Turzovka 32 0 32
42. Michaela Draskoczyová Moldava nad Bodvou 31 ? ? ? ? ? 0 31
43. Lucia Velšová Trnava 30 ? 0 30
Katarína Minčičová Snina 30 ? ? ? 0 30
45. Anna Remenická Sečovce 29 ? 0 29
Nikola Kasardová Košice 29 0 29
47. Laura Plevjáková Dolný Kubín 26 ? ? 0 26
48. Nina Zrubakova Bratislava 24 0 24
49. Filip Štric Liptovský Mikuláš 23 ? ? 0 23
50. Marek Oravec Banská Bystrica 21 0 21
51. Olívia Kreutzová Bratislava 20 0 20
Filip Kmeťo Nitra 20 0 20
Vanesa Močilanová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Anna Semková Bratislava 20 0 20
Radoslava Žuffová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Zuzana Kuchťáková Námestovo 20 0 20
Mária Prachárová Skalica 20 0 20
Alexandra Strenitzerová Podbrezová 20 0 20
Alexandra Madliaková Liptovský Mikuláš 20 0 20
Peter Kapusta Banská Bystrica 20 0 20
Lucia Iľkovičová Prešov 20 0 20
Lenka Filipová Levoča 20 0 20
Natalia Melová Nitra 20 ? 0 20
64. Gabriela Dutková Liptovský MIkuláš 18 0 18
Danka Horváthová Banská Bystrica 18 ? 0 18
Jakub Fiľo Banská Bystrica 18 0 18
67. Samuel Bizoň Banská Bystrica 17 0 17
Juraj Vasek Martin 17 0 17
69. Natália Tóthová Košice 14 ? 0 14
Natália Klepáčová Liptovský Mikuláš 14 ? ? ? ? 0 14
71. Katarína Vajduliaková Liptovský Mikuláš 13 0 13
72. Tatiana Šípová Nitra 10 0 10
ettg dsfsdf fssdf 10 0 10
Martin Konár Svidník 10 0 10
75. Miroslava Kavuljaková Námestovo 8 ? 0 8
Maroš Janči Banská Bystrica 8 0 8
Jozef Ignác Humenné 8 ? 0 8
78. Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 7 ? 0 7
Veronika Golúchová Liptovský Mikuláš 7 0 7
80. Katarína Staroňová Liptovský Mikuláš 0 ? ? 0 0
Vanda Boršová Bratislava 0 ? 0 0
Lukáš Levík Podbrezová 0 ? ? 0 0
Natália Slosiarová Liptovský Mikuláš 0 ? 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.