Výsledková listina

Priebežné poradie kategória C

2. kolo | Vodná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 C5 Súčet
1. Petra Polanská Žiar nad Hronom 50 ? ? ? ? 0 50
2. Anna Semková Bratislava 49 ? ? ? ? ? 0 49
3. Lukáš Paseka Zákopčie 48 ? ? ? ? ? 0 48
Michal Rosoľanka Snina 48 ? ? ? ? ? 0 48
5. Marek Mikláš Bratislava 46 ? ? ? ? ? 0 46
6. Lenka Vargovčíková Prešov 45 ? ? ? ? ? 0 45
7. Hana Lišková Trenčín 43 ? ? ? ? 0 43
Sára Pihuličová Bratislava 43 ? ? 0 43
9. Timea Mariničová Snina 42 ? ? ? ? ? 0 42
Mária Demčáková 069 01 42 0 42
Maximilián Šitina Bratislava 42 ? ? ? ? ? 0 42
12. Michaela Dinková Bratislava 40 0 40
13. Denisa Andrejčíková Snina 38 ? ? ? ? ? 0 38
14. Tomáš Zgút Dolný Kubín 37 ? ? ? ? ? 0 37
15. Alžbeta Mališková Častá 35 ? ? ? ? ? 0 35
16. Sofia Budayová Jasová 34 0 34
17. Peťo Bližňák Motešice 30 ? ? ? 0 30
18. Barbora Lukáčová Palín 26 ? ? ? 0 26
19. Vojtech Martišek Jasová 25 ? ? ? 0 25
Barbora Murgačová Banská Štiavnica 25 0 25
21. Jeroným Kučera Snina 23 ? ? ? ? ? 0 23
22. William Gevorg Urban Levice 21 ? ? ? ? 0 21
23. Michal Semko Bratislava 20 ? 0 20
Veronika Hudecová Motešice 20 ? 0 20
Daniel Meitner Košice 20 ? ? 0 20
Matej Repa Bratislava 20 ? ? ? ? 0 20
Natália Šoltészová Košice 20 0 20
28. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 18 0 18
Tatiana Migová Dolný Kubín 18 0 18
30. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 16 ? 0 16
Diana Ďurečková Palín 16 0 16
32. Martin Paraska Snina 15 ? 0 15
33. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 14 0 14
34. Ivana Andrejčíková Snina 13 ? 0 13
Klaudia Repková Lemešany 13 0 13
Hana Chrappová Bratislava 13 0 13
37. Samuel Bučka Bratislava 12 0 12
38. Ján Plaček Zákopčie 10 0 10
Ján Čermák Pohronský Ruskov 10 0 10
Nikola Kohútová Likavka 10 ? 0 10
Dominika Plačková Zákopčie 10 0 10
Matuš Žec žec Lemešany 10 0 10
43. Daniel licka Bratislava 8 0 8
44. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 6 0 6
Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 6 ? 0 6
46. David Nicoletti Galanta 2 0 2
47. Michaela Galovičová Revuca 0 ? ? 0 0
Sara Beňová Revúca 0 ? ? 0 0
Janko Gamer Revuca 0 ? 0 0
Sandra Glucknerova Revúca 0 ? 0 0
lukas Cernicky Revúca 0 ? 0 0
Táňa Zgútová Dolný Kubín 0 ? 0 0
Lucia Hádková Gelnica 0 ? 0 0
VLK SAMOTÁR Revúca 0 ? 0 0
Bronislava Najvirtová Gelnica 0 ? 0 0
Vanessa Dančiková Revúca 0 ? ? 0 0
Natália Ivaničová Banská Štiavnica 0 ? ? ? ? ? 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.