Výsledková listina

Priebežné poradie kategória D

2. kolo | Vodná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 D5 Súčet
1. Michal Semko Bratislava 50 ? ? ? 10 ? 10 60
2. Martin Paraska Snina 43 ? ? ? 10 ? 10 53
3. Ivana Andrejčíková Snina 43 ? ? ? 9 ? 9 52
Aneta Kušnírová Dolný Kubín 47 ? ? ? 5 5 52
5. Hana Chrappová Bratislava 41 ? ? ? 8 8 49
6. Tatiana Migová Dolný Kubín 46 ? ? ? 0 46
7. Klaudia Repková Lemešany 39 ? ? ? 3 3 42
8. Samuel Bučka Bratislava 39 0 39
9. Matuš Žec žec Lemešany 37 ? ? ? ? 0 37
10. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 36 ? ? ? ? 0 36
11. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 31 ? ? ? 3 ? 3 34
12. Dominika Plačková Zákopčie 29 ? ? ? 0 29
Jakub Jakubčin Zvolen 20 ? ? ? 9 9 29
Ján Plaček Zákopčie 29 ? ? ? 0 29
Martin Benčo Lemešany 29 0 29
Dominika Žáčiková Dolný Kubín 29 ? ? 0 29
17. Alžbeta Ovčíková Bytča 27 0 27
18. Nikola Kohútová Likavka 20 ? ? 5 ? 5 25
Lucia Hádková Gelnica 25 ? ? ? ? ? 0 25
20. Táňa Zgútová Dolný Kubín 24 ? ? ? ? ? 0 24
21. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 19 ? ? ? 4 4 23
22. Petra Polanská Žiar nad Hronom 20 0 20
Petra Najšelová Martin 20 0 20
Alžbeta Jambrichová Žilina 20 0 20
Ivan Marianek Zvolen 20 ? ? 0 20
Marek Mikláš Bratislava 20 ? 0 20
20 0 20
Anna Semková Bratislava 20 ? 0 20
Adriána Goreková Liesek 20 0 20
Tímea Bartošová Vitanová 20 0 20
Matej Jakuš Slovenská Ľupča 20 ? ? ? 0 20
Michaela Ťapajová Vitanová 20 0 20
33. Lukáš Paseka Zákopčie 19 ? 0 19
Jeroným Kučera Snina 19 ? 0 19
Sofia Korfantová Gelnica 19 ? ? ? ? 0 19
Daniel licka Bratislava 19 ? 0 19
Martin Jaško Banská Štiavnica 19 0 19
Hana Lišková Trenčín 19 0 19
Kornélia Pisoňová Vitanová 19 0 19
Diana Lukáčová anská Štiavnica 19 0 19
Juliana Čudrnáková Dúbravka 19 0 19
Marek Mladý Zlaté Moravce 19 0 19
43. Lenka Vargovčíková Prešov 18 ? 0 18
Sandra Žemberová GALANTA 18 0 18
Michal Rosoľanka Snina 18 ? 0 18
Sára Pihuličová Bratislava 18 ? 0 18
Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 18 ? ? 0 18
48. Michaela Dinková Bratislava 17 0 17
49. Maximilián Šitina Bratislava 15 ? 0 15
50. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 14 0 14
51. Tomáš Zgút Dolný Kubín 13 ? 0 13
52. Alžbeta Mališková Častá 12 ? 0 12
Timea Mariničová Snina 12 ? 0 12
David Nicoletti Galanta 12 ? ? ? 0 12
Mária Demčáková 069 01 12 0 12
Sofia Budayová Jasová 12 0 12
57. 10 0 10
Nikolas Lanďák Vitanová 10 0 10
Stanislava Demková Gelnica 10 ? 0 10
Denisa Andrejčíková Snina 10 ? 0 10
Matúš Paľa Vitanová 10 0 10
Emily Hannaford Palín 10 0 10
Veronika Hudecová Motešice 10 0 10
Kristína Balková Revúca 10 0 10
Damián Tokár Palín 10 ? ? 0 10
Adam Grajcar Palin 10 ? ? 0 10
Boris Ťapaj Vitanová 10 0 10
68. Soňa Karasová Vitanová 9 0 9
Oliver Ján Tremboš Piešťany 9 0 9
Emmka Vojtašáková Vitanová 9 0 9
Oliver Mráz Jur nad hronom 9 0 9
Bronislava Najvirtová Gelnica 9 ? ? ? ? ? 0 9
Sabina Dreveňáková Vitanová 9 0 9
Natália Kulkovská Vitanová 9 0 9
Jakub Škrobák Belá pri Varíne 5 ? ? ? 4 4 9
Andrej Šinál Vitanová 9 0 9
77. Peťo Bližňák Motešice 8 ? 0 8
78. Berta Hudinová Kežmarok 7 0 7
79. Vojtech Martišek Jasová 5 0 5
80. Patrícia Hájeková Nitiranske Rudno 97226 3 0 3
Sandra Prokopovičová Nitrianske Rudno 3 0 3
Kristína Škrípová 226 3 0 3
83. Michaela Galovičová Revuca 0 ? 0 0
Alexandra Kičová Revúca 0 ? 0 0
daniel Chalupka Revúca 0 ? ? 0 0
Sara Beňová Revúca 0 ? 0 0
Dávid Hrebeňár Kežmarok 0 ? 0 0
Karolína Gašparová Malacky 0 ? 0 0
Anna Lacovičová Revúca 0 ? 0 0
Dušan Ivan Revuca 0 ? ? 0 0
Jakub Javorčík Revúca 0 ? ? 0 0
Vanessa Dančiková Revúca 0 ? 0 0
Jakub Šturmankin Revúca 0 ? ? ? 0 0
Sandra Glucknerova Revúca 0 ? 0 0
Peter Lehocký Mojzesovo 0 ? 0 0
lukas Cernicky Revúca 0 ? 0 0
Tomáš Tarcsi Senec 0 ? ? ? 0 0
Bianka Čipková Revúca 0 ? ? ? 0 0
Jan Poliak Revuca 0 ? ? 0 0
VLK SAMOTÁR Revúca 0 ? 0 ? 0 0
Tomáš Galovič Revúca 0 ? ? 0 0
Nina Vavrekova Revuca 0 ? ? 0 0 0
Martin Siman Revúca 0 ? 0 0
Alexandra Štempelová Revúca 0 ? ? ? 0 0
Viktória Čipková Revúca 0 ? ? ? 0 0
Tamara Molentová Revúca 0 ? ? ? 0 0
Lukáš Mužík Revúca 0 ? ? 0 0
janko alexa Revúca 0 ? 0 0
Matej Repa Bratislava 0 ? 0 0
sofia Bačíková Banská Štiavnica 0 ? 0 0
Matúš Šepík Revúca 0 ? ? ? 0 0
Patrik Gomori Revúca 0 ? ? 0 0
Natalia Klimova Revúca 0 ? ? 0 0
Michal Rus Revúca 0 ? ? 0 0
Patricia Bukociova Revuca 0 ? 0 0
Janko Gamer Revuca 0 ? ? 0 ? 0 0
matej spisak Revúca 0 ? ? 0 0
Alexandra Bokorova Revúca 0 ? 0 0
Samuel Kuchta Renúca 0 ? 0 0
Natália Ivaničová Banská Štiavnica 0 ? 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.