Výsledková listina tímov

Priebežné poradie kategória E

2. kolo | Vodná doprava

# Názov tímu Škola E1 E2 E3 Súčet
1. CycloTeam ZŠ Rejdová 30 ? ? ? 0 30
2. Lodičky Spojená škola Dominika Tatarku 29 ? ? ? 0 29
M.F.P.D Základná škola 29 ? ? ? 0 29
Pohodlný drahokam SZŠ Kechnec 13 29 ? ? ? 0 29
Bleskový tiger SZŠ Kechnec 29 ? ? ? 0 29
6. Lisaky Škola Jánoš 27 ? ? ? 0 27
Výskumníci Kežmarok ZŠ s MŠ Nižná brána 27 ? ? ? 0 27
Letušky ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 27 ? ? ? 0 27
9. Stíhači Základná škola J. F. Rimavského 26 ? ? ? 0 26
LIVE ZŠ Gelnica 26 ? ? ? 0 26
Kamošky Škola Jánoš 26 0 26
Bukvice Základná škola 26 ? ? ? 0 26
Padajúca hviezda SZS Kechnec 26 ? ? ? 0 26
Tím ZŠ s MŠ VJM Základná škola s materskou školu s VJM 26 ? ? ? 0 26
15. Simulátori Spojená škola Lendak 25 ? ? ? 0 25
Super vedci Základná škola 25 ? ? ? 0 25
Super SRJMM Základná škola 25 ? ? ? 0 25
Vedci SuperWizardi Základná škola 25 ? ? ? 0 25
19. Baby Dragon ZŠ s MŠ Bolešov, 276 24 0 24
Pavúčikovia ZŠ s MŠ Bolešov, 276 24 0 24
21. Cestovné kone|Chlapci CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča 23 0 23
Viliam&William Team ZŠ Jastrabá 23 0 23
23. Dievčatá 4.B ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 22 ? ? 0 22
24. Cestovné kone|Dievčatá CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča 21 0 21
Dopravní reperi Základná škola 21 ? ? ? 0 21
Šikovná päťka Základná škola 21 ? ? ? 0 21
27. Gand 4.B ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 19 ? ? 0 19
Dopravníčkovia Základná škola 19 ? ? ? 0 19
29. Cestovné kone|DDMRB CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča 17 0 17
30. Chlapci zo ZŠ Prokofievova Základná škola 15 0 15
31. Dievčatá zo ZŠ Prokofievova Základná škola 13 0 13
32. Veronika a Kristína Základná škola 4 ? ? ? 0 4
Malí bádatelia ZŠ s MŠ Priechod 4 ? 0 4

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.