Výsledková listina

Priebežné poradie kategória D

1. kolo | Pozemná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 D5 Súčet
1. Michal Semko Bratislava 0 10 10 10 ? 20 50 50
2. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 0 10 9 10 18 47 47
3. Tatiana Migová Dolný Kubín 0 10 9 9 18 46 46
4. Martin Paraska Snina 0 10 8 10 ? 15 43 43
Ivana Andrejčíková Snina 0 10 10 10 ? 13 43 43
6. Hana Chrappová Bratislava 0 10 10 8 ? 13 41 41
7. Samuel Bučka Bratislava 0 10 8 9 ? 12 39 39
Klaudia Repková Lemešany 0 10 9 7 ? 13 39 39
9. Matuš Žec žec Lemešany 0 10 9 8 ? 10 37 37
10. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 0 10 10 ? 16 36 36
11. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 0 10 10 5 ? 6 31 31
12. Dominika Žáčiková Dolný Kubín 0 10 10 9 29 29
Martin Benčo Lemešany 0 10 9 10 29 29
Dominika Plačková Zákopčie 0 10 8 1 ? 10 29 29
Ján Plaček Zákopčie 0 10 8 1 ? 10 29 29
16. Alžbeta Ovčíková Bytča 0 10 9 8 ? 27 27
17. Lucia Hádková Gelnica 0 10 8 7 ? 25 25
18. Táňa Zgútová Dolný Kubín 0 10 9 5 ? 0 24 24
19. Petra Polanská Žiar nad Hronom 0 20 20 20
Marek Mikláš Bratislava 0 20 20 20
Anna Semková Bratislava 0 20 20 20
Jakub Jakubčin Zvolen 0 10 10 20 20
Alžbeta Jambrichová Žilina 0 10 10 20 20
Nikola Kohútová Likavka 0 10 ? ? ? 10 20 20
Ivan Marianek Zvolen 0 10 10 ? 20 20
Matej Jakuš Slovenská Ľupča 0 10 10 20 20
Adriána Goreková Liesek 0 10 10 20 20
0 10 10 20 20
Michaela Ťapajová Vitanová 0 10 10 20 20
Tímea Bartošová Vitanová 0 10 10 20 20
Petra Najšelová Martin 0 10 10 20 20
32. Daniel licka Bratislava 0 10 0 1 ? 8 19 19
Ondrej Melišík Belá pri Varíne 0 0 0 5 ? 14 19 19
Jeroným Kučera Snina 0 19 19 19
Sofia Korfantová Gelnica 0 10 9 19 19
Juliana Čudrnáková Dúbravka 0 10 9 19 19
Diana Lukáčová anská Štiavnica 0 10 9 19 19
Marek Mladý Zlaté Moravce 0 10 9 19 19
Kornélia Pisoňová Vitanová 0 9 10 19 19
Hana Lišková Trenčín 0 19 19 19
Lukáš Paseka Zákopčie 0 19 19 19
Martin Jaško Banská Štiavnica 0 10 9 19 19
43. Sandra Žemberová GALANTA 0 8 10 18 18
Sára Pihuličová Bratislava 0 18 18 18
Lenka Vargovčíková Prešov 0 18 18 18
Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 0 9 9 18 18
Michal Rosoľanka Snina 0 18 18 18
48. Michaela Dinková Bratislava 0 17 17 17
49. Maximilián Šitina Bratislava 0 15 15 15
50. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 0 0 0 8 ? 6 14 14
51. Tomáš Zgút Dolný Kubín 0 13 13 13
52. Mária Demčáková 069 01 0 12 12 12
Sofia Budayová Jasová 0 12 12 12
David Nicoletti Galanta 0 10 ? ? 2 12 12
Alžbeta Mališková Častá 0 12 12 12
Timea Mariničová Snina 0 12 12 12
57. Nikolas Lanďák Vitanová 0 10 10 10
Veronika Hudecová Motešice 0 10 10 10
Damián Tokár Palín 0 0 0 10 ? 10 10
Stanislava Demková Gelnica 0 10 10 10
Emily Hannaford Palín 0 0 10 10 10
Kristína Balková Revúca 0 10 10 10
Boris Ťapaj Vitanová 0 10 10 10
Adam Grajcar Palin 0 0 0 10 ? 10 10
Denisa Andrejčíková Snina 0 10 10 10
0 10 10 10
Matúš Paľa Vitanová 0 10 10 10
68. Soňa Karasová Vitanová 0 9 9 9
Oliver Ján Tremboš Piešťany 0 9 9 9
Oliver Mráz Jur nad hronom 0 9 9 9
Emmka Vojtašáková Vitanová 0 9 9 9
Bronislava Najvirtová Gelnica 0 0 9 ? 9 9
Sabina Dreveňáková Vitanová 0 9 9 9
Natália Kulkovská Vitanová 0 9 9 9
Andrej Šinál Vitanová 0 9 9 9
76. Peťo Bližňák Motešice 0 8 8 8
77. Berta Hudinová Kežmarok 0 0 0 7 ? 7 7
78. Vojtech Martišek Jasová 0 0 5 5 5
Jakub Škrobák Belá pri Varíne 0 0 0 5 ? 5 5
80. Patrícia Hájeková Nitiranske Rudno 97226 0 0 0 3 3 3
Sandra Prokopovičová Nitrianske Rudno 0 0 0 3 3 3
Kristína Škrípová 226 0 0 0 3 3 3
83. Dávid Hrebeňár Kežmarok 0 0 0 0 0
Marko Kilík 05001 0 0 0 0 0
Daniel Kubica Bratislava 0 0 0 0 0
Lukáš Mužík Revúca 0 0 0 0 0
Ariana Fumero-Diaz revúca 0 0 0 0
Šimon Slivensky Revúca 0 0 0 0
0 0 0 0
Monika Mikolajova 05001 0 0 0 0
Martin Kuchta Revúca 0 0 0 0 ? 0 0
Demeter Demetrovič 05001Revúca 0 0 0 0
Karolína Belancová 97226 Nitrianske Rudno 0 0 0 0
matej spisak Revúca 0 0 0 0
Daniela Durjančíková Revúca 0 0 0 0
Lenka Stúpalová Zavar 0 0 0 0 0
patrik macurik Revúca 0 0 0 0 0
sofia sukenikova Revúca 0 0 0 0
Richard Laco Revuca 0 0 0 0 0
Dušan Ivan Revuca 0 0 0 0
adam slosiar Revúca 0 0 0 0
michal ikri revuca 0 0 0 0
roland ruzani revuca 0 0 0 0
Jan Poliak Revuca 0 0 0 0
Simona Haľachová Revúca 0 0 0 0 0
Dominik Kriška Revúca 0 0 0 0 0
Adam Palkovic Banska bystrica 0 0 0 0 0
Daniela Drábová Revúca 0 0 0 0
Tamara Madleňáková Likavka 0 0 0 0 0
Diana Slivenská 05001 0 0 0 0
Juraj Vasek Martin 0 ? ? 0 0
Sarah Kvetková Revúca 0 0 0 0
Marek Kekeňák Revúca 0 0 0 0
Adam Burian Podkonice 0 0 0 0 0
Jakub Uhľár Revúca 0 0 0 0 0
Simona Juhásová Revuca 0 0 0 0
Klaudia Ďurinová Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0
Veronika Greňová Bratislava 0 0 0 0
Tomáš Galovič Revúca 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.