Výsledková listina

Priebežné poradie kategória C

2. kolo | Vodná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 C5 Súčet
1. Anna Semková Bratislava 59 20 10 10 10 5 55 114
2. Marek Mikláš Bratislava 55 17 10 10 10 5 52 107
3. Michal Rosoľanka Snina 52 20 8 10 9 5 52 104
4. Lukáš Paseka Zákopčie 54 16 10 10 10 3 49 103
5. Lenka Vargovčíková Prešov 50 16 8 10 9 5 48 98
6. Maximilián Šitina Bratislava 52 12 7 10 9 5 43 95
7. Timea Mariničová Snina 52 6 10 10 8 5 39 91
8. Petra Polanská Žiar nad Hronom 52 9 10 8 5 32 84
9. Denisa Andrejčíková Snina 48 6 8 10 5 4 33 81
10. Hana Lišková Trenčín 47 10 10 5 5 30 77
11. Alžbeta Mališková Častá 39 8 10 10 8 1 37 76
12. Tomáš Zgút Dolný Kubín 41 8 8 10 5 0 31 72
13. Jeroným Kučera Snina 23 15 10 10 7 2 44 67
Matej Repa Bratislava 30 14 8 10 5 37 67
15. Sára Pihuličová Bratislava 43 17 0 17 60
16. Peťo Bližňák Motešice 30 15 10 1 26 56
17. Barbora Lukáčová Palín 28 10 10 3 23 51
18. Vojtech Martišek Jasová 34 5 10 1 16 50
19. Mária Demčáková 069 01 47 0 47
20. Michaela Dinková Bratislava 44 0 44
21. William Gevorg Urban Levice 21 4 7 3 8 22 43
Sofia Budayová Jasová 43 0 43
23. Daniel Meitner Košice 28 10 3 13 41
24. Michal Semko Bratislava 20 20 20 40
25. Ivana Andrejčíková Snina 13 20 20 33
26. Martin Paraska Snina 15 15 15 30
27. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 0 5 10 10 2 0 27 27
28. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 16 10 10 26
29. Barbora Murgačová Banská Štiavnica 25 0 25
30. Táňa Zgútová Dolný Kubín 10 14 14 24
Veronika Hudecová Motešice 20 4 4 24
32. Natália Šoltészová Košice 20 0 20
33. Tatiana Migová Dolný Kubín 18 0 18
Diana Ďurečková Palín 18 0 18
Aneta Kušnírová Dolný Kubín 18 0 18
36. Lucia Hádková Gelnica 0 16 16 16
37. Bronislava Najvirtová Gelnica 0 15 15 15
38. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 14 0 14
39. Klaudia Repková Lemešany 13 0 13
Hana Chrappová Bratislava 13 0 13
41. Samuel Bučka Bratislava 12 0 12
42. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 6 5 5 11
43. Nikola Kohútová Likavka 10 0 0 10
Matuš Žec žec Lemešany 10 0 10
Ján Čermák Pohronský Ruskov 10 0 10
Dominika Plačková Zákopčie 10 0 10
Ján Plaček Zákopčie 10 0 10
48. Daniel licka Bratislava 8 0 8
49. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 6 0 6
50. Michaela Galovičová Revuca 0 0 3 3 3
51. David Nicoletti Galanta 2 0 2
Sara Beňová Revúca 0 0 2 2 2
53. VLK SAMOTÁR Revúca 0 0 0 0
Janko Gamer Revuca 0 0 0 0
lukas Cernicky Revúca 0 0 0 0
Vanessa Dančiková Revúca 0 0 0 0 0
Sandra Glucknerova Revúca 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.