Výsledková listina tímov

Predbežné poradie kategória F

2018/2019

Poznámka

Kategória E, 2.kolo: Na vyhodnocovaní ešte pracujeme a skóre sa bude meniť.

2. kolo | Kľúčové výročia

# Názov tímu Škola F1 Súčet
1. Včeličky Materská škola 15 15 15 30
slniečko Materská škola Sídlisko 311 15 15 15 30
Simon Ozan domškôlka 15 15 15 30
Bátovské sovičky Materská škola Bátovce 15 15 15 30
Šikovníci MŠ Majerníkova 60 15 15 15 30
Múdrohlávky Materská škola Kamenná Poruba 15 15 15 30
Labákovci Súkromná materská škola 15 15 15 30
Sovičky Materská škola Obrancov mieru 15 15 15 30
Zvedoši Materská škola 15 15 15 30
Bystré sovičky MŠ Kyjevská 15 15 15 30
RADVANČEK Materská škola 15 15 15 30
12. Včielky Materská škola 14 15 15 29
Zvedavé Rybky1 Materská škola 14 15 15 29
Múdre Hlavičky ZŠ s MŠ sv. Uršule 14 15 15 29
Lastovičky Materská škola 15 14 14 29
lienky Materská škola 15 14 14 29
ZVEDAVKOVIA Materská škola 14 15 15 29
ZVEDAVCI ZŠ s MŠ K.Mahra11, EP Čajkovského 28 15 14 14 29
Lienky ZŠ s MŠ Brezovica (okres Tvrdošín) 14 15 15 29
20. Škôlkári od krtka Materská škola 14 14 14 28
Včielky ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob 13 15 15 28
Včielky MŠ Duchnovičova 14 14 14 28
Materská škola Valaliky Materská škola 14 14 14 28
Motýliky Materská škola 14 14 14 28
Zvedavá sovička Materská škola Paňovce 14 14 14 28
Usilovne včielky Materská škola Dežerice 14 14 14 28
Uršulinčatá ZŠ s MŠ sv. Uršule 14 14 14 28
Ježkovia MŠ Kolískova 13 15 15 28
Slnečnice ZŠ s MS sv. Uršule 13 15 15 28
Vynálezcovia Materská škola 13 15 15 28
Wonderland SMŠ Wonderland 14 14 14 28
32. Múdre včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 12 15 15 27
Červíci šikovníci Materská škola 13 14 14 27
Polomské bambuchy Materská škola 12 15 15 27
Šikovné včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 12 15 15 27
Klatovčanik Materská škola 12 15 15 27
Výskumníci MŠ - J.Hanulu 13 14 14 27
Zvedavci Materská škola 12 15 15 27
Zvedavé lienky MŠ Spišský Hrušov 14 13 13 27
Červené štvorce SMŠ Baranček 15 12 12 27
41. Autíčka Materská škola 11 15 15 26
Lili Materská škola Lienka 13 13 13 26
Včiekly Kraskáčky Materská škola, Malinovského 874, Krupina 11 15 15 26
44. Einsteinovi učni Materská škola Ľubotice 14 11 11 25
Netopiere MŠ Borská 11 14 14 25
Duch MŠ Borská 11 14 14 25
47. Lúčne kobylky MS Zemplínska Siroká 277, 072 13 10 14 14 24
Superbádatelia MŠ Borská 10 14 14 24
Rybky Materská škola 13 11 11 24
50. Turboslimák MŠ Borská 9 14 14 23
Vševedkovia - dievčatá Materská škola 14 9 9 23
Vševedkovia - chlapci Materská škola 14 9 9 23
53. Zaježovská koala kategória F 13 8 8 21
54. Zvedavé lienky Materská škola 15 0 15
55. Výmyselníci ZŠ s MŠ sv. Vincenta de Paul 14 0 0 14
Zvedavý tím MŠ bl. Zdenky Schelingovej 14 0 14
Malí pátrači Materská škola Častkovce 14 0 14
58. Ďatelinky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
Nezábudky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
SOVIČKY 2 Súkromná materská škola ABCclub 13 0 13
61. Zelené kruhy SMŠ Baranček 0 12 12 12
Sovičkoví vedci Cirkevná materská škola blahoslavenej Imeldy 12 0 12
63. Pátrači Materská škola 10 0 10
Lesinkovia Materská škola Radatice 10 0 10
65. MAKA_výskumníci Materská škola 8 0 8
MAKA_hladači Materská škola 8 0 8
MAKA_prieskumníci Materská škola 8 0 8
MAKA_závodníci Materská škola 8 0 8

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.