Výsledková listina tímov

Predbežné poradie kategória F

2018/2019

3. kolo | Kľúčové výročia

# Názov tímu Škola F1 Súčet
1. Líščatká domškôlka 30 15 15 45
Šikovníci MŠ Majerníkova 60 30 15 15 45
slniečko Materská škola Sídlisko 311 30 15 15 45
4. ZVEDAVCI ZŠ s MŠ K.Mahra11, EP Čajkovského 28 29 15 15 44
Labákovci Súkromná materská škola 30 14 14 44
Včeličky Materská škola 30 14 14 44
Zvedoši Materská škola 30 14 14 44
Múdre Hlavičky ZŠ s MŠ sv. Uršule 29 15 15 44
Múdrohlávky Materská škola Kamenná Poruba 30 14 14 44
Sovičky Materská škola Obrancov mieru 30 14 14 44
Bystré sovičky MŠ Kyjevská 30 14 14 44
ZVEDAVKOVIA Materská škola 29 15 15 44
Bátovské sovičky Materská škola Bátovce 30 14 14 44
14. Včielky Materská škola 29 14 14 43
Vynálezcovia Materská škola 28 15 15 43
RADVANČEK Materská škola 30 13 13 43
Zvedavé Rybky1 Materská škola 29 14 14 43
Ježkovia MŠ Kolískova 28 15 15 43
Lastovičky Materská škola 29 14 14 43
lienky Materská škola 29 14 14 43
Wonderland SMŠ Wonderland 28 15 15 43
Lienky ZŠ s MŠ Brezovica (okres Tvrdošín) 29 14 14 43
23. Motýliky Materská škola 28 14 14 42
Zvedavá sovička Materská škola Paňovce 28 14 14 42
Uršulinčatá ZŠ s MŠ sv. Uršule 28 14 14 42
Slnečnice ZŠ s MS sv. Uršule 28 14 14 42
Polomské bambuchy Materská škola 27 15 15 42
Červíci šikovníci Materská škola 27 15 15 42
29. Múdre včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 27 14 14 41
Materská škola Valaliky Materská škola 28 13 13 41
Klatovčanik Materská škola 27 14 14 41
Včielky MŠ Duchnovičova 28 13 13 41
Šikovné včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 27 14 14 41
Včielky ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob 28 13 13 41
35. Autíčka Materská škola 26 14 14 40
Včiekly Kraskáčky Materská škola, Malinovského 874, Krupina 26 14 14 40
Zvedavé lienky MŠ Spišský Hrušov 27 13 13 40
38. Duch MŠ Borská 25 14 14 39
Zvedavci Materská škola 27 12 12 39
Lili Materská škola Lienka 26 13 13 39
Netopiere MŠ Borská 25 14 14 39
Výskumníci MŠ - J.Hanulu 27 12 12 39
Červené štvorce SMŠ Baranček 27 12 12 39
Škôlkári od krtka Materská škola 28 11 11 39
45. Rybky Materská škola 24 14 14 38
46. Superbádatelia MŠ Borská 24 13 13 37
Lúčne kobylky MS Zemplínska Siroká 277, 072 13 24 13 13 37
Turboslimák MŠ Borská 23 14 14 37
49. Vševedkovia Materská škola 23 8 8 31
Vševedkovia Materská škola 23 8 8 31
51. Usilovne včielky Materská škola Dežerice 28 0 28
52. Einsteinovi učni Materská škola Ľubotice 25 0 25
53. Zelené kruhy SMŠ Baranček 12 12 12 24
54. Zaježovská škola Zaježovská škola 21 0 21
55. Zvedavé lienky Materská škola 15 0 15
56. Výmyselníci ZŠ s MŠ sv. Vincenta de Paul 14 0 14
Malí pátrači Materská škola Častkovce 14 0 14
Zvedavý tím MŠ bl. Zdenky Schelingovej 14 0 14
59. Ďatelinky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
SOVIČKY 2 Súkromná materská škola ABCclub 13 0 13
Nezábudky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
62. Sovičkoví vedci Cirkevná materská škola blahoslavenej Imeldy 12 0 12
63. Lesinkovia Materská škola Radatice 10 0 10
Pátrači Materská škola 10 0 10
65. MAKA_závodníci Materská škola, Karadžičova 8 0 8
MAKA_výmyselníci Materská škola, Karadžičova 8 0 8
MAKA_prieskumníci Materská škola, Karadžičova 8 0 8
MAKA_hladači Materská škola, Karadžičova 8 0 8
69. ? 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.