Výsledková listina

Priebežné poradie kategória C

1. kolo | Pozemná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 C5 Súčet
1. Anna Semková Bratislava 0 20 10 9 10 10 59 59
2. Marek Mikláš Bratislava 0 20 9 10 7 9 55 55
3. Lukáš Paseka Zákopčie 0 19 10 10 9 6 54 54
4. Michal Rosoľanka Snina 0 18 10 10 10 4 52 52
Petra Polanská Žiar nad Hronom 0 20 10 10 10 2 52 52
Timea Mariničová Snina 0 12 10 10 10 10 52 52
Maximilián Šitina Bratislava 0 15 10 10 7 10 52 52
8. Lenka Vargovčíková Prešov 0 18 10 10 7 5 50 50
9. Denisa Andrejčíková Snina 0 10 10 10 8 10 48 48
10. Mária Demčáková 069 01 0 12 10 10 10 5 47 47
Hana Lišková Trenčín 0 19 10 10 4 4 47 47
12. Michaela Dinková Bratislava 0 17 8 10 5 4 44 44
13. Sofia Budayová Jasová 0 12 10 10 2 9 43 43
Sára Pihuličová Bratislava 0 18 9 10 6 43 43
15. Tomáš Zgút Dolný Kubín 0 13 10 10 4 4 41 41
16. Alžbeta Mališková Častá 0 12 9 10 4 4 39 39
17. Vojtech Martišek Jasová 0 5 9 10 1 9 34 34
18. Matej Repa Bratislava 0 10 10 10 30 30
Peťo Bližňák Motešice 0 8 7 10 5 30 30
20. Barbora Lukáčová Palín 0 10 10 6 2 28 28
Daniel Meitner Košice 0 10 10 8 28 28
22. Barbora Murgačová Banská Štiavnica 0 10 10 5 25 25
23. Jeroným Kučera Snina 0 19 0 ? 4 23 23
24. William Gevorg Urban Levice 0 10 10 1 21 21
25. Veronika Hudecová Motešice 0 10 10 20 20
Michal Semko Bratislava 0 20 20 20
Natália Šoltészová Košice 0 10 10 20 20
28. Tatiana Migová Dolný Kubín 0 18 18 18
Aneta Kušnírová Dolný Kubín 0 18 18 18
Diana Ďurečková Palín 0 0 10 6 2 18 18
31. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 0 16 16 16
32. Martin Paraska Snina 0 15 15 15
33. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 0 14 14 14
34. Hana Chrappová Bratislava 0 13 13 13
Klaudia Repková Lemešany 0 13 13 13
Ivana Andrejčíková Snina 0 13 13 13
37. Samuel Bučka Bratislava 0 12 12 12
38. Nikola Kohútová Likavka 0 10 10 10
Ján Plaček Zákopčie 0 10 10 10
Dominika Plačková Zákopčie 0 10 10 10
Táňa Zgútová Dolný Kubín 0 10 10 10
Matuš Žec žec Lemešany 0 10 10 10
Ján Čermák Pohronský Ruskov 0 10 10 10
44. Daniel licka Bratislava 0 8 8 8
45. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 0 6 6 6
Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 0 6 6 6
47. David Nicoletti Galanta 0 2 2 2
48. 0 0 0 0
Natália Ivaničová Banská Štiavnica 0 0 0 0
Milan Skaličan Belá pri Varíne 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.