Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2018/2019

1. kolo | 500-sté výročie Leonarda da Vinciho

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Bronislava Najvirtová Gelnica 0 10 10 ? ? 20 20
Peter Jurčo Levoča 0 10 10 ? ? 20 20
3. Dária Repaská Levoča 0 10 9 ? 19 19
Aneta Štefančínová Prešov 0 10 9 ? ? 19 19
Simona Králiková Lužianky 0 10 9 ? ? 19 19
Michal Semko Bratislava 0 10 9 ? ? 19 19
Martin Beňuš Galanta 0 9 10 ? 19 19
Viktor Horváth Galanta 0 10 9 ? 19 19
Zuzka Záhorová Bratislava 0 10 9 ? ? 19 19
10. Jakub Szabo Košice 0 10 8 ? ? 18 18
Lucia Skokanová Levoča 0 10 8 ? ? 18 18
Alžbeta Kupcova Galanta 0 9 9 ? 18 18
Alexandra Heltová Galanta 0 9 9 ? ? 18 18
14. Barbora Reviľáková Revúca 0 8 9 ? 17 17
Sophia Horváthová Galanta 0 8 9 ? 17 17
Miška Selecká Dobrá niva 0 10 7 ? ? 17 17
17. viktoria marsalova galanta 0 6 10 ? ? 16 16
Petra Takačova Galanta 0 6 10 ? ? 16 16
Matúš Katreniak NováBaňa 0 7 9 ? ? 16 16
Matej Sabadoš Palín 0 7 9 ? 16 16
21. Hana Melcherová Levoča 0 7 8 ? ? 15 15
22. Adam Samuel Marko Martin 0 7 6 13 13
Elisa Ungerová Dobrá Niva 0 8 5 ? ? 13 13
Ján Koch Dobrá Niva 0 10 3 ? 13 13
25. Andrej Hartl Galanta 0 7 5 ? ? 12 12
Milan Zuberec Galanta 0 7 5 ? ? 12 12
27. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 0 6 5 ? 11 11
28. Šimon Okruhlica Bratislava 0 10 10 10
Lukáš Filipiak Kalinovo 0 10 10 10
Veronika Vidová Lehota pod Vtáčnikom 0 7 3 ? 10 10
Lucia Hádková Gelnica 0 0 10 ? ? 10 10
Marek Liška Trenčín 0 10 ? ? 10 10
Karolína Slobodová Levoča 0 10 10 10
Radka Dorniaková Poprad 0 10 10 10
35. Kristián Jeskó Galanta 0 9 9 9
vanesa Martončíkova Revuca 0 9 9 9
Lucia Ďurišková Revúca 0 9 9 9
Matúš Struhár Lietavská Lúčka 0 0 9 9 9
Lesana Dianová Kolta 0 9 9 9
40. Nina Kubizniaková Brezno 0 7 7 7
Nelka Čellárová Brezno 0 7 7 7
Eliška Majerníková Brezno 0 7 7 7
Miriam Anna Šofranková Levoča 0 7 7 7
44. Kevin Molnar Galanta 0 6 0 0 6 6
Marek Krucsay Tvrdošín 0 6 6 6
Dorothea Greta Szabó Bratislava 0 6 ? 6 6
47. Damián Hartl Galanta 0 ? 0 0
0 0 0 0
Juraj Minarovič Čadca 0 0 0 0 0
0 0 0 0
Jeroným Kučera Snina 0 ? 0 0
Ján Krajčík Veľký Krtíš 0 ? 0 0
Sofia Michalcová Revúca 0 0 0 0
Nina Kašperová Levoča 0 0 0 0
Radka Mičkalíková Banská Bystrica 0 0 0 0
Anna Semková Bratislava 0 ? 0 0
Lukáš Slovaček Galanta 0 0 0 0 0
Samuel Hardoň Levoča 0 0 0 0
Alžbeta Mališková Častá 0 ? 0 0
Žofia Farkašová Nitra 0 ? 0 0
Ema Bérešová Galanta 0 0 0 ? 0 0
Dávid Sztezkál Galanta 0 ? 0 0
Marta Mervová Gelnica 0 0 0 ? ? 0 0
Daniel Holík Žilina 0 ? 0 0
Ivana Andrejčíková Snina 0 ? 0 0
Michal Lesňák Levoča 0 0 0 0 0
Izabela Fľaklová Levoča 0 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.