Výsledková listina tímov

Predbežné poradie kategória F

2018/2019

Poznámka

Kategória E, 2.kolo: Na vyhodnocovaní ešte pracujeme a skóre sa bude meniť.

4. kolo | Kľúčové výročia

# Názov tímu Škola F1 Súčet
1. slniečko Materská škola Sídlisko 311 45 ? 0 45
Šikovníci MŠ Majerníkova 60 45 0 45
Simon Ozan domškôlka 45 0 45
4. Sovičky Materská škola Obrancov mieru 44 ? 0 44
Labákovci Súkromná materská škola 44 ? 0 44
Bystré sovičky MŠ Kyjevská 44 0 44
Včeličky Materská škola 44 0 44
Zvedoši Materská škola 44 0 44
Bátovské sovičky Materská škola Bátovce 44 0 44
Múdrohlávky Materská škola Kamenná Poruba 44 0 44
ZVEDAVKOVIA Materská škola 44 0 44
ZVEDAVCI ZŠ s MŠ K.Mahra11, EP Čajkovského 28 44 0 44
Múdre Hlavičky ZŠ s MŠ sv. Uršule 44 0 44
14. lienky Materská škola 43 0 43
Ježkovia MŠ Kolískova 43 0 43
Zvedavé Rybky1 Materská škola 43 0 43
Včielky Materská škola 43 0 43
Vynálezcovia Materská škola 43 0 43
RADVANČEK Materská škola 43 0 43
Wonderland SMŠ Wonderland 43 0 43
Lienky ZŠ s MŠ Brezovica (okres Tvrdošín) 43 0 43
Lastovičky Materská škola 43 0 43
23. Slnečnice ZŠ s MS sv. Uršule 42 0 42
Motýliky Materská škola 42 0 42
Polomské bambuchy Materská škola 42 0 42
Červíci šikovníci Materská škola 42 0 42
Uršulinčatá ZŠ s MŠ sv. Uršule 42 0 42
Zvedavá sovička Materská škola Paňovce 42 0 42
29. Klatovčanik Materská škola 41 ? 0 41
Materská škola Valaliky Materská škola 41 0 41
Šikovné včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 41 0 41
Včielky MŠ Duchnovičova 41 0 41
Včielky ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob 41 0 41
Múdre včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 41 0 41
35. Autíčka Materská škola 40 0 40
Včiekly Kraskáčky Materská škola, Malinovského 874, Krupina 40 0 40
Zvedavé lienky MŠ Spišský Hrušov 40 0 40
38. Škôlkári od krtka Materská škola 39 0 39
Výskumníci MŠ - J.Hanulu 39 ? 0 39
Lili Materská škola Lienka 39 0 39
Červené štvorce SMŠ Baranček 39 0 39
Zvedavci Materská škola 39 0 39
Netopiere MŠ Borská 39 0 39
Duch MŠ Borská 39 0 39
45. Rybky Materská škola 38 0 38
46. Superbádatelia MŠ Borská 37 0 37
Lúčne kobylky MS Zemplínska Siroká 277, 072 13 37 0 37
Turboslimák MŠ Borská 37 0 37
49. Vševedkovia - dievčatá Materská škola 31 0 31
Vševedkovia - chlapci Materská škola 31 0 31
51. Usilovne včielky Materská škola Dežerice 28 0 28
52. Einsteinovi učni Materská škola Ľubotice 25 0 25
53. Zelené kruhy SMŠ Baranček 24 0 24
54. Zaježovská koala kategória F 21 0 21
55. Zvedavé lienky Materská škola 15 0 15
56. Zvedavý tím MŠ bl. Zdenky Schelingovej 14 0 14
Malí pátrači Materská škola Častkovce 14 0 14
Výmyselníci ZŠ s MŠ sv. Vincenta de Paul 14 0 14
59. Nezábudky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
Ďatelinky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
SOVIČKY 2 Súkromná materská škola ABCclub 13 0 13
62. Sovičkoví vedci Cirkevná materská škola blahoslavenej Imeldy 12 0 12
63. Pátrači Materská škola 10 0 10
Lesinkovia Materská škola Radatice 10 0 10
65. MAKA_výskumníci Materská škola 8 0 8
MAKA_hladači Materská škola 8 0 8
MAKA_závodníci Materská škola 8 0 8
MAKA_prieskumníci Materská škola 8 0 8
69. ? 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.