Výsledková listina tímov

Predbežné poradie kategória F

2018/2019

Poznámka

Kategória E, 2.kolo: Na vyhodnocovaní ešte pracujeme a skóre sa bude meniť.

4. kolo | Kľúčové výročia

# Názov tímu Škola F1 Súčet
1. Simon Ozan domškôlka 45 15 15 60
Šikovníci MŠ Majerníkova 60 45 15 15 60
slniečko Materská škola Sídlisko 311 45 15 15 60
4. Bátovské sovičky Materská škola Bátovce 44 15 15 59
ZVEDAVCI ZŠ s MŠ K.Mahra11, EP Čajkovského 28 44 15 15 59
ZVEDAVKOVIA Materská škola 44 15 15 59
Včeličky Materská škola 44 15 15 59
8. Lastovičky Materská škola 43 15 15 58
Ježkovia MŠ Kolískova 43 15 15 58
Múdre Hlavičky ZŠ s MŠ sv. Uršule 44 14 14 58
RADVANČEK Materská škola 43 15 15 58
Wonderland SMŠ Wonderland 43 15 15 58
Labákovci Súkromná materská škola 44 14 14 58
Včielky Materská škola 43 15 15 58
Vynálezcovia Materská škola 43 15 15 58
16. Polomské bambuchy Materská škola 42 15 15 57
lienky Materská škola 43 14 14 57
Červíci šikovníci Materská škola 42 15 15 57
19. Zvedoši Materská škola 44 12 12 56
Uršulinčatá ZŠ s MŠ sv. Uršule 42 14 14 56
Bystré sovičky MŠ Kyjevská 44 12 12 56
Múdrohlávky Materská škola Kamenná Poruba 44 12 12 56
23. Zvedavé Rybky1 Materská škola 43 12 12 55
Včiekly Kraskáčky Materská škola, Malinovského 874, Krupina 40 15 15 55
Autíčka Materská škola 40 15 15 55
Materská škola Valaliky Materská škola 41 14 14 55
27. Motýliky Materská škola 42 12 12 54
Zvedavá sovička Materská škola Paňovce 42 12 12 54
Zvedavci Materská škola 39 15 15 54
Klatovčanik Materská škola 41 13 13 54
31. Duch MŠ Borská 39 14 14 53
Zvedavé lienky MŠ Spišský Hrušov 40 13 13 53
Netopiere MŠ Borská 39 14 14 53
34. Lúčne kobylky MS Zemplínska Siroká 277, 072 13 37 15 15 52
Sovičky Materská škola Obrancov mieru 44 8 8 52
Múdre včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 41 11 11 52
Šikovné včielky ZŠ s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 41 11 11 52
Rybky Materská škola 38 14 14 52
39. Superbádatelia MŠ Borská 37 14 14 51
Lili Materská škola Lienka 39 12 12 51
Výskumníci MŠ - J.Hanulu 39 12 12 51
Červené štvorce SMŠ Baranček 39 12 12 51
Turboslimák MŠ Borská 37 14 14 51
44. Lienky ZŠ s MŠ Brezovica (okres Tvrdošín) 43 0 43
45. Slnečnice ZŠ s MS sv. Uršule 42 0 42
46. Včielky ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob 41 0 41
Včielky MŠ Duchnovičova 41 0 41
48. Vševedkovia - dievčatá Materská škola 31 9 9 40
Vševedkovia - chlapci Materská škola 31 9 9 40
Usilovne včielky Materská škola Dežerice 28 12 12 40
51. Škôlkári od krtka Materská škola 39 0 39
52. Zelené kruhy SMŠ Baranček 24 12 12 36
53. Výmyselníci ZŠ s MŠ sv. Vincenta de Paul 14 15 15 29
54. Einsteinovi učni Materská škola Ľubotice 25 0 25
55. Zaježovská koala kategória F 21 0 21
56. Zvedavé lienky Materská škola 15 0 15
57. Zvedavý tím MŠ bl. Zdenky Schelingovej 14 0 14
Malí pátrači Materská škola Častkovce 14 0 14
59. Nezábudky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
SOVIČKY 2 Súkromná materská škola ABCclub 13 0 13
Ďatelinky Súkromná materská škola Lobelka 13 0 13
62. Sovičkoví vedci Cirkevná materská škola blahoslavenej Imeldy 12 0 12
63. Lesinkovia Materská škola Radatice 10 0 10
Pátrači Materská škola 10 0 10
65. MAKA_hladači Materská škola 8 0 8
MAKA_prieskumníci Materská škola 8 0 8
MAKA_výskumníci Materská škola 8 0 8
MAKA_závodníci Materská škola 8 0 8
69. Demo tím Gymnázium Viliama Paulinyho - Tótha 0 0 0 0
70. 15 15

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.