Online Seminár LaBáK funguje najmä vďaka komunite dobrovoľníkov, ktorí sa mu venujú vo svojom voľnom čase a za každého počasia. Keďže sme online seminár, nie vždy ich vidíš, ale sme za každým ohodnotením riešením, odpovedaným emailom, či napísaným zadaním.

Ako člen LaBáK komunity máš možnosť tvoriť vlastné úlohy, robiť vedúceho na sústredení a podieľať sa na jeho programe, hodnotiť odoslané riešenia, komunikovať so súťažiacimi, spravovať sociálne siete a kampane...

Zlepšíš si svoje organizačné a komunikačné schopnosti, získaš novú perličku do životopisu, spoznáš super ľudí a zostane po tebe stopa vo forme úloh, ktoré sa dajú ďalej aplikovať vo výučbe...

Ako LaBáK dobrovoľník si môžeš vybrať, čo ťa baví a čo by si chcel robiť aj s ohľadom na svoju časovú dostupnosť.

Ak by si mal záujem, kontaktuj nás na labak(zavinac)amavet(bodka)sk

Vzhľadom na súťažné kategórie LaBáK-u preferujeme dobrovoľníkov na vysokej škole a starších. Pokiaľ si zatiaľ na strednej škole, aj tak sa nám môžeš ozvať, radi ťa privítame tvoju kreativitu a energiu medzi tvorcami úloh pre nižšie kategórie a v koordinačnom tíme.

Navyše, ako člena LaBáK komunity ťa delí len malý krôčik od ďalšieho stupňa -> AMAVET dobrovoľníka.

Ako AMAVET dobrovoľník sa môžeš podieľať na organizácii vedeckej projektovej súťaže Festival Vedy a Techniky AMAVET, súťažnej IT konferencie Junior Internet a po absolvovaní odborného školenia aj Táborom v Chorvátsku s animačným programom Zvedaví Vedci.