Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

4. kolo | Austrália a Antarktída

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Marta Mervová Gelnica 137 10 10 10 6 36 173
2. Sofia Štofiková Snina 134 10 8 6 10 34 168
3. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 128 10 8 6 9 33 161
4. Štefan Letošťák Zuberec 124 10 7 5 8 30 154
Aneta Štefančínová Prešov 125 10 10 3 6 29 154
6. Richard Homolya Kosice 123 10 7 4 9 30 153
7. Sabínka Boldižárová Drienov 107 10 8 8 10 36 143
8. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 103 10 10 10 9 39 142
9. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 99 9 10 9 28 127
10. Matej Dzurišin Prešov 81 10 8 3 5 26 107
11. Alex Kanderka Prešov 71 10 8 9 7 34 105
12. Dominik Benda Rimavská Sobota 73 3 1 1 10 15 88
13. Karolína Felšöci Snina 58 0 58
14. Ivana Andrejčíková Snina 47 10 10 57
15. Katarína Prevužňáková Lipany 39 8 8 47
Marián Vargončík Rabča 47 0 47
17. Marko Vríčan Rajec 38 8 8 46
18. Marína Majerčáková Zuberec 45 0 45
19. Miriam Zemanová Zuberec 44 0 44
Peter Csikós Tvrdošovce 44 0 44
Laura Bacherová Lipany 35 9 9 44
22. Vanesa Bernátová Zuberec 43 0 43
23. Matúš Troiak Krupina 40 0 40
24. Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 39 0 39
25. Alexandra Kunkelová Sľažany 29 8 8 37
26. Michal Semko Bratislava 31 5 5 36
27. Monika Píľová Levoča 33 0 33
Matúš Orčo Zuberec 33 0 33
29. Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 32 0 32
Viktor Horváth Galanta 32 0 32
31. Laura Matinová alín 31 0 31
Júlia Kučerová Zuberec 31 0 31
Petronela Boszorményiová Palín 31 0 31
34. Natália Novotná Galanta 30 0 30
35. Lea Šubjaková Trstená 29 0 29
Michaela Valeková Zuberec 29 0 29
37. Patrik Briš Rabča 28 0 28
28 0 28
39. Adam Mižík Košice 27 0 27
Eva Grajcarová alín 27 0 27
41. Nina Veselovská Galanta 24 0 24
Alex Kučera Zuberec 24 0 24
43. Veronika Plachá Prievidza 14 8 8 22
44. Miriam Šišková Zuberec 18 0 18
Martin Krupa Galanta 18 0 18
46. Dávid Sztezkál Galanta 10 6 6 16
47. Hana Lišková Leopoldov 15 0 15
Lucia Šándorova Leopoldov 15 0 15
49. Nela Hajkovska Kežmarok 14 0 14
50. Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 13 0 13
Evelin Osuská Galanta 13 0 13
52. Andrej Hartl Galanta 12 0 12
sebastian budziňák Revúca 12 0 12
Viera Hodasová Kamenná Poruba 12 0 12
55. Samuel Seriš Trenčín 11 0 11
Dorota Bartková Lučenec 11 0 11
Lukáš Úradník Rajec 11 0 11
58. Katka Kériová Veľký Krtíš 10 0 10
Mário Frimm Jakubov 10 0 10
Bernadett Nagyová Senec 10 0 10
Sebastián Blaško Varín 10 0 10
62. Kristína Kadlubova Trstená 9 0 9
Andrej Guniš Prešov 9 0 9
64. Jozef Múka Horná Súča 8 0 8
Simona Janošíková Kamenná Poruba 8 0 8
Sandra Horváthová Trstená 8 0 8
67. Soňa Hornikova Kamenná Poruba 7 0 7
68. Ivona Horníková Kamenná Poruba 6 0 6
69. Martin Beňuš Galanta 5 0 5
Tobias Hajkovský Kežmarok 5 0 5
71. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.