Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

2. kolo | Európa a Ázia

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Sofia Štofiková Snina 44 9 10 9 8 36 80
2. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 45 10 10 10 4 34 79
Marta Mervová Gelnica 40 10 10 9 10 39 79
4. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 41 8 9 6 10 33 74
5. Richard Homolya Kosice 39 10 10 4 9 33 72
6. Aneta Štefančínová Prešov 37 8 9 6 10 33 70
7. Štefan Letošťák Zuberec 38 8 8 6 7 29 67
8. Sabínka Boldižárová Drienov 36 10 9 5 5 29 65
9. Karolína Felšöci Snina 35 8 8 7 23 58
Natália Kontrišová Liptovská Teplička 28 10 10 10 30 58
11. Alex Kanderka Prešov 31 10 10 20 51
12. Marián Vargončík Rabča 30 8 9 17 47
13. Marína Majerčáková Zuberec 27 10 8 18 45
14. Miriam Zemanová Zuberec 28 8 8 16 44
15. Matej Dzurišin Prešov 26 8 9 17 43
Vanesa Bernátová Zuberec 36 7 7 43
Dominik Benda Rimavská Sobota 27 5 1 4 6 16 43
18. Matúš Troiak Krupina 20 7 9 4 20 40
19. Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 20 9 10 19 39
20. Monika Píľová Levoča 33 0 33
Matúš Orčo Zuberec 33 0 33
22. Viktor Horváth Galanta 32 0 32
Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 32 0 32
24. Júlia Kučerová Zuberec 19 4 8 12 31
Petronela Boszorményiová Palín 31 0 31
Laura Matinová alín 31 0 31
27. Natália Novotná Galanta 16 7 7 14 30
28. Lea Šubjaková Trstená 29 0 29
Michaela Valeková Zuberec 0 10 9 5 5 29 29
30. 28 0 28
Patrik Briš Rabča 28 0 28
32. Eva Grajcarová alín 27 0 27
33. Ivana Andrejčíková Snina 15 10 10 25
34. Alex Kučera Zuberec 7 7 10 17 24
Nina Veselovská Galanta 24 0 24
36. Laura Bacherová Lipany 14 7 7 21
Katarína Prevužňáková Lipany 12 9 9 21
Adam Mižík Košice 11 10 10 21
39. Martin Krupa Galanta 18 0 18
Alexandra Kunkelová Sľažany 11 7 7 18
Miriam Šišková Zuberec 18 0 18
42. Peter Csikós Tvrdošovce 0 8 9 17 17
Marko Vríčan Rajec 11 6 6 17
Michal Semko Bratislava 12 5 5 17
45. Hana Lišková Leopoldov 15 0 15
Lucia Šándorova Leopoldov 15 0 15
47. Veronika Plachá Prievidza 11 3 3 14
Nela Hajkovska Kežmarok 14 0 14
49. Evelin Osuská Galanta 13 0 13
Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 13 0 13
51. Andrej Hartl Galanta 12 0 12
sebastian budziňák Revúca 12 0 12
Viera Hodasová Kamenná Poruba 12 0 12
54. Dorota Bartková Lučenec 11 0 11
Samuel Seriš Trenčín 11 0 11
Lukáš Úradník Rajec 11 0 11
57. Bernadett Nagyová Senec 10 0 10
Dávid Sztezkál Galanta 10 0 10
Katka Kériová Veľký Krtíš 10 0 10
Sebastián Blaško Varín 10 0 10
Mário Frimm Jakubov 10 0 10
62. Kristína Kadlubova Trstená 9 0 9
Andrej Guniš Prešov 9 0 9
64. Sandra Horváthová Trstená 8 0 8
Simona Janošíková Kamenná Poruba 8 0 8
Jozef Múka Horná Súča 8 0 8
67. Soňa Hornikova Kamenná Poruba 7 0 7
68. Ivona Horníková Kamenná Poruba 6 0 6
69. Tobias Hajkovský Kežmarok 5 0 5
Martin Beňuš Galanta 5 0 5
71. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.