Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

3. kolo | Afrika a svetový oceán

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Marta Mervová Gelnica 92 10 10 10 15 45 137
2. Sofia Štofiková Snina 91 10 10 10 13 43 134
3. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 88 6 10 10 14 40 128
4. Aneta Štefančínová Prešov 83 10 10 7 15 42 125
5. Štefan Letošťák Zuberec 79 10 10 10 15 45 124
6. Richard Homolya Kosice 82 10 8 10 13 41 123
7. Sabínka Boldižárová Drienov 65 10 10 10 12 42 107
8. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 58 10 10 10 15 45 103
9. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 79 10 10 20 99
10. Matej Dzurišin Prešov 43 9 10 9 10 38 81
11. Dominik Benda Rimavská Sobota 53 ? ? 5 15 20 73
12. Alex Kanderka Prešov 51 9 10 1 20 71
13. Karolína Felšöci Snina 58 0 58
14. Marián Vargončík Rabča 47 0 47
Ivana Andrejčíková Snina 32 15 15 47
16. Marína Majerčáková Zuberec 45 0 45
17. Miriam Zemanová Zuberec 44 0 44
Peter Csikós Tvrdošovce 17 8 8 0 11 27 44
19. Vanesa Bernátová Zuberec 43 0 43
20. Matúš Troiak Krupina 40 0 40
21. Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 39 0 39
Katarína Prevužňáková Lipany 27 12 12 39
23. Marko Vríčan Rajec 23 15 15 38
24. Laura Bacherová Lipany 26 9 9 35
25. Monika Píľová Levoča 33 0 33
Matúš Orčo Zuberec 33 0 33
27. Viktor Horváth Galanta 32 0 32
Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 32 0 32
29. Júlia Kučerová Zuberec 31 0 31
Laura Matinová alín 31 0 31
Michal Semko Bratislava 22 9 9 31
Petronela Boszorményiová Palín 31 0 31
33. Natália Novotná Galanta 30 0 30
34. Lea Šubjaková Trstená 29 0 29
Michaela Valeková Zuberec 29 0 29
Alexandra Kunkelová Sľažany 18 11 11 29
37. 28 0 28
Patrik Briš Rabča 28 0 28
39. Adam Mižík Košice 27 0 27
Eva Grajcarová alín 27 0 27
41. Nina Veselovská Galanta 24 0 24
Alex Kučera Zuberec 24 0 24
43. Martin Krupa Galanta 18 0 18
Miriam Šišková Zuberec 18 0 18
45. Lucia Šándorova Leopoldov 15 0 15
Hana Lišková Leopoldov 15 0 15
47. Nela Hajkovska Kežmarok 14 0 14
Veronika Plachá Prievidza 14 0 14
49. Evelin Osuská Galanta 13 0 13
Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 13 0 13
51. sebastian budziňák Revúca 12 0 12
Andrej Hartl Galanta 12 0 12
Viera Hodasová Kamenná Poruba 12 0 12
54. Lukáš Úradník Rajec 11 0 11
Samuel Seriš Trenčín 11 0 11
Dorota Bartková Lučenec 11 0 11
57. Bernadett Nagyová Senec 10 0 10
Dávid Sztezkál Galanta 10 0 10
Mário Frimm Jakubov 10 0 10
Sebastián Blaško Varín 10 0 10
Katka Kériová Veľký Krtíš 10 0 10
62. Andrej Guniš Prešov 9 0 9
Kristína Kadlubova Trstená 9 0 9
64. Jozef Múka Horná Súča 8 0 8
Simona Janošíková Kamenná Poruba 8 0 8
Sandra Horváthová Trstená 8 0 8
67. Soňa Hornikova Kamenná Poruba 7 0 7
68. Ivona Horníková Kamenná Poruba 6 0 6
69. Tobias Hajkovský Kežmarok 5 0 5
Martin Beňuš Galanta 5 0 5
71. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.