Nový ročník súťaže spúšťame už 23.9.2019! Na stránke sa zatiaľ zobrazujú údaje z minulého ročníka.

Výsledková listina

Poradie kategória D

2017/2018

2. kolo | Vodná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 D5 Súčet
1. Michal Semko Bratislava 57 10 10 8 10 20 58 115
2. Ivana Andrejčíková Snina 51 10 10 9 9 20 58 109
3. Martin Paraska Snina 51 10 10 0 10 15 45 96
4. Hana Chrappová Bratislava 49 9 10 8 8 35 84
5. Lucia Hádková Gelnica 34 10 10 6 7 16 49 83
6. Táňa Zgútová Dolný Kubín 38 10 10 0 4 14 38 76
7. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 41 10 6 8 10 34 75
8. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 47 10 9 0 5 24 71
9. Klaudia Repková Lemešany 47 9 10 0 3 22 69
10. Matuš Žec žec Lemešany 45 9 10 0 3 22 67
11. Tatiana Migová Dolný Kubín 46 10 9 0 19 65
12. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 34 10 10 0 3 5 28 62
Bronislava Najvirtová Gelnica 16 10 10 4 7 15 46 62
14. Nikola Kohútová Likavka 37 7 9 0 5 0 21 58
15. Jakub Jakubčin Zvolen 20 10 10 7 9 36 56
16. Sofia Korfantová Gelnica 19 10 8 8 7 33 52
17. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 27 10 10 0 4 24 51
18. Dominika Žáčiková Dolný Kubín 29 10 10 20 49
19. Matej Jakuš Slovenská Ľupča 20 10 10 8 28 48
20. Ivan Marianek Zvolen 27 10 10 20 47
21. Ján Plaček Zákopčie 29 7 10 0 17 46
Samuel Bučka Bratislava 46 0 46
23. Anna Semková Bratislava 20 20 20 40
24. Dominika Plačková Zákopčie 29 0 10 0 10 39
25. Michal Rosoľanka Snina 18 20 20 38
26. Marek Mikláš Bratislava 20 17 17 37
27. Sára Pihuličová Bratislava 18 17 17 35
Lukáš Paseka Zákopčie 19 16 16 35
Alžbeta Ovčíková Bytča 35 0 35
David Nicoletti Galanta 16 10 9 0 19 35
31. Jeroným Kučera Snina 19 15 15 34
Lenka Vargovčíková Prešov 18 16 16 34
33. Jakub Škrobák Belá pri Varíne 9 10 10 0 4 24 33
34. Damián Tokár Palín 15 9 8 17 32
35. Martin Benčo Lemešany 29 0 29
36. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 18 7 3 10 28
37. Maximilián Šitina Bratislava 15 12 12 27
38. Daniel Lička Bratislava 26 0 0 26
39. Peťo Bližňák Motešice 8 15 15 23
40. Tomáš Zgút Dolný Kubín 13 8 8 21
41. Michaela Ťapajová Vitanová 20 0 20
Tímea Bartošová Vitanová 20 0 20
Petra Polanská Žiar nad Hronom 20 0 20
Stanislava Demková Gelnica 10 10 10 20
Petra Najšelová Martin 20 0 20
Alžbeta Jambrichová Žilina 20 0 20
Adriána Goreková Liesek 20 0 20
20 0 20
Alžbeta Mališková Trnava 12 8 8 20
50. Diana Lukáčová anská Štiavnica 19 0 19
Hana Lišková Trenčín 19 0 19
Martin Jaško Banská Štiavnica 19 0 19
Kornélia Pisoňová Vitanová 19 0 19
Juliana Čudrnáková Dúbravka 19 0 19
Marek Mladý Zlaté Moravce 19 0 19
56. Timea Mariničová Snina 12 6 6 18
Adam Grajcar Palin 18 0 0 0 18
Sandra Žemberová GALANTA 18 0 18
59. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 17 0 17
Michaela Dinková Bratislava 17 0 17
61. Denisa Andrejčíková Snina 10 6 6 16
62. Matej Repa Bratislava 0 14 14 14
63. Mária Demčáková 069 01 12 0 12
Sofia Budayová Jasová 12 0 12
65. Berta Hudinová Kežmarok 11 0 11
66. Kristína Balková Revúca 10 0 10
Veronika Hudecová Motešice 10 0 10
10 0 10
Matúš Paľa Vitanová 10 0 10
Emily Hannaford Palín 10 0 10
Boris Ťapaj Vitanová 10 0 10
Nikolas Lanďák Vitanová 10 0 10
73. Soňa Karasová Vitanová 9 0 9
Emmka Vojtašáková Vitanová 9 0 9
Sabina Dreveňáková Vitanová 9 0 9
Andrej Šinál Vitanová 9 0 9
Oliver Mráz Jur nad hronom 9 0 9
Oliver Ján Tremboš Piešťany 9 0 9
Natália Kulkovská Vitanová 9 0 9
80. sofia Bačíková Banská Štiavnica 0 8 8 8
Peter Lehocký Mojzesovo 0 8 8 8
82. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 0 5 5 5
Vojtech Martišek Jasová 5 0 5
84. Karolína Gašparová Malacky 0 4 4 4
85. Sandra Prokopovičová Nitrianske Rudno 3 0 3
Patrícia Hájeková Nitiranske Rudno 97226 3 0 3
Kristína Škrípová 226 3 0 3
88. VLK SAMOTÁR Revúca 0 0 0 0 0 0
Tomáš Galovič Revúca 0 0 0 0 0
Janko Gamer Revuca 0 0 0 0 0 0 0
daniel Chalupka Revúca 0 0 0 0 0
Patrik Gomori Revúca 0 0 0 0 0
Martin Siman Revúca 0 0 0 0
Sara Beňová Revúca 0 0 0 0
matej spisak Revúca 0 0 0 0 0
Alexandra Bokorova Revúca 0 0 0 0
Samuel Kuchta Renúca 0 0 0 0
Natalia Klimova Revúca 0 0 0 0 0
lukas Cernicky Revúca 0 0 0 0
Bianka Čipková Revúca 0 0 0 0 0 0
Vanessa Dančiková Revúca 0 0 0 0
Nina Vavrekova Revuca 0 0 0 0 0 0
Jakub Javorčík Revúca 0 0 0 0 0
Patricia Bukociova Revuca 0 0 0 0
Alexandra Kičová Revúca 0 0 0 0
Michaela Galovičová Revuca 0 0 0 0
Viktória Čipková Revúca 0 0 0 0 0 0
janko alexa Revúca 0 0 0 0
Tamara Molentová Revúca 0 0 0 0 0 0
Lukáš Mužík Revúca 0 0 0 0 0
Dušan Ivan Revuca 0 0 0 0 0
Anna Lacovičová Revúca 0 0 0 0
Dávid Hrebeňár Kežmarok 0 0 0 0
Jan Poliak Revuca 0 0 0 0 0
Sandra Glucknerova Revúca 0 0 0 0
Matúš Šepík Revúca 0 0 0 0 0 0
Alexandra Štempelová Revúca 0 0 0 0 0 0
Michal Rus Revúca 0 0 0 0 0
Jakub Šturmankin Revúca 0 0 0 0 0 0
Tomáš Tarcsi Senec 0 0 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.