Výsledková listina

Poradie kategória B

2017/2018

3. kolo | Vzdušná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola B1 B2 B3 B4 B5 Súčet
1. Simona Hudoková Topoľčany 112 10 10 3 7 6 36 148
2. Matúš Komár Snina 99 10 5 2 7 20 44 143
3. Anna Jambrichová Sučany 97 9 5 2 7 13 36 133
4. Matúš Ondreják Martin 97 7 2 2 7 16 34 131
5. Emília Beniačiková Zlaté Moravce 105 10 5 3 5 23 128
6. Simona Parasková Snina 97 9 10 3 7 0 29 126
Kristína Petíková Vranov nad Topľou 100 10 10 2 4 26 126
8. Lenka Holčíková Nitra 94 10 5 3 5 6 29 123
Samuel Ivančík Nitra 94 10 5 3 5 6 29 123
10. Jakub Kliment Banská Bystrica 100 10 8 3 21 121
11. Michaela Kramárová Sučany 87 10 10 3 5 2 30 117
12. Bianka Katonaová Šamorín 102 10 3 13 115
13. Jakub Horník Martin 87 10 1 11 98
14. Michaela Mičková Bratislava 79 10 7 17 96
15. Patrícia Nosálová Snina 87 8 8 95
16. Martin Škuta Martin 91 0 91
17. Tomáš Walentín Bratislava 90 0 90
18. Katrína Tokarčíková Prešov 75 9 0 0 9 84
19. Jaroslav Gyesko Košice 69 8 1 0 9 78
20. Jakub Čillík Zvolen 54 8 5 3 6 22 76
21. Janka Raganová Bratislava 66 9 9 75
22. Michaela Rusnáková Košice 60 9 4 13 73
Michaela Draskoczyová Moldava nad Bodvou 73 0 73
24. Katarína Minčičová Snina 67 0 67
Daniela Kňazíková Lopej 59 8 8 67
26. Patrícia Sotáková Košice 60 3 3 63
Jakub Kopásek Turzovka 63 0 63
28. Ján Kunda Banská Bystrica 61 0 61
29. Lukáš Gáborik Banská Bystrica 60 0 60
Debora Horňanová Bratislava 51 9 9 60
31. Jakub Kunda Banská Bystrica 59 0 59
Lívia Bijalková Bardejov 59 0 59
33. Terézia Kundová Banská Bystrica 57 0 57
34. Danka Horváthová Banská Bystrica 37 19 19 56
35. Jana Františka Mozgová Košice 50 0 50
36. Matej Pichanič Košice 47 0 47
37. Martin Kyseľ Banská Bystrica 37 8 8 45
38. Natália Klepáčová Liptovský Mikuláš 33 9 2 11 44
39. Filip Štric Liptovský Mikuláš 42 0 42
40. Sára Ambrosová Banská Bystrica 39 0 39
Lucia Velšová Trnava 39 0 39
Anna Rikková Moldava nad Bodvou 39 0 39
43. Miroslav Stroka Bratislava 38 0 38
Adam Kačena Námestovo 38 0 38
Anna Remenická Sečovce 38 0 38
46. Laura Plevjáková Dolný Kubín 36 0 36
Matej Kadera Banská Bystrica 36 0 36
48. Gregor Čalkovský Martin 35 0 35
49. Dávid Hranec Turzovka 32 0 32
50. Nikola Kasardová Košice 29 0 29
51. Natalia Melová Nitra 27 0 27
52. Natália Tóthová Košice 24 0 24
Nina Zrubakova Bratislava 24 0 24
54. Marek Oravec Banská Bystrica 21 0 21
55. Alexandra Strenitzerová Podbrezová 20 0 20
Zuzana Kuchťáková Námestovo 20 0 20
Filip Kmeťo Nitra 20 0 20
Radoslava Žuffová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Lucia Iľkovičová Prešov 20 0 20
Alexandra Madliaková Liptovský Mikuláš 20 0 20
Peter Kapusta Banská Bystrica 20 0 20
Vanesa Močilanová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Olívia Kreutzová Bratislava 20 0 20
Anna Semková Bratislava 20 0 20
Lenka Filipová Levoča 20 0 20
Mária Prachárová Skalica 20 0 20
67. Vanda Boršová Bratislava 19 0 19
68. Miroslava Kavuljaková Námestovo 18 0 18
Gabriela Dutková Liptovský MIkuláš 18 0 18
Jakub Fiľo Banská Bystrica 18 0 18
71. Samuel Bizoň Banská Bystrica 17 0 17
72. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 16 0 16
73. Jozef Ignác Humenné 14 0 14
74. Katarína Vajduliaková Liptovský Mikuláš 13 0 13
Gabriela L'upták Banská Bystrica 0 10 3 13 13
76. Martin Konár Svidník 10 0 10
Tatiana Šípová Nitra 10 0 10
ettg dsfsdf fssdf 10 0 10
79. Natália Slosiarová Liptovský Mikuláš 9 0 9
80. Maroš Janči Banská Bystrica 8 0 8
81. Veronika Golúchová Liptovský Mikuláš 7 0 7

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.