Výsledková listina

Poradie kategória D

2017/2018

3. kolo | Vzdušná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 D5 Súčet
1. Michal Semko Bratislava 115 9 10 10 10 20 59 174
2. Ivana Andrejčíková Snina 109 9 9 9 8 13 48 157
3. Martin Paraska Snina 96 9 10 9 10 20 58 154
4. Lucia Hádková Gelnica 83 9 4 10 6 19 48 131
5. Bronislava Najvirtová Gelnica 62 8 8 9 10 19 54 116
6. Hana Chrappová Bratislava 84 9 3 6 10 28 112
7. Táňa Zgútová Dolný Kubín 76 6 7 5 17 35 111
8. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 71 8 10 6 7 31 102
9. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 62 7 3 6 2 17 35 97
10. Nikola Kohútová Likavka 58 8 3 6 1 16 34 92
11. Klaudia Repková Lemešany 69 9 6 15 84
12. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 51 9 9 10 4 32 83
Matuš Žec žec Lemešany 67 9 7 16 83
14. Jakub Jakubčin Zvolen 56 9 4 6 7 26 82
15. Dominika Žáčiková Dolný Kubín 49 8 10 6 7 31 80
16. Tatiana Migová Dolný Kubín 65 9 5 14 79
17. Dominika Plačková Zákopčie 39 8 3 0 10 17 38 77
18. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 75 0 75
19. Matej Jakuš Slovenská Ľupča 48 10 10 6 26 74
20. Sofia Korfantová Gelnica 52 7 6 3 5 21 73
21. Ján Plaček Zákopčie 46 9 0 17 26 72
22. Jakub Škrobák Belá pri Varíne 33 9 9 6 4 28 61
23. Anna Semková Bratislava 40 18 18 58
Michal Rosoľanka Snina 38 20 20 58
25. Marek Mikláš Bratislava 37 18 18 55
Natália Kontrišová Liptovská Teplička 28 6 6 15 27 55
27. Jeroným Kučera Snina 34 20 20 54
28. Lenka Vargovčíková Prešov 34 19 19 53
29. Lukáš Paseka Zákopčie 35 16 16 51
30. Ivan Marianek Zvolen 47 0 47
31. Samuel Bučka Bratislava 46 0 46
32. Maximilián Šitina Bratislava 27 18 18 45
33. Tomáš Zgút Dolný Kubín 21 19 19 40
34. Petra Polanská Žiar nad Hronom 20 19 19 39
35. Timea Mariničová Snina 18 18 18 36
36. David Nicoletti Galanta 35 0 35
Hana Lišková Trenčín 19 16 16 35
Alžbeta Ovčíková Bytča 35 0 35
Sára Pihuličová Bratislava 35 0 35
40. Matej Repa Bratislava 14 20 20 34
41. Damián Tokár Palín 32 0 32
42. Martin Benčo Lemešany 29 0 29
43. Daniel Lička Bratislava 26 0 26
44. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 5 18 18 23
Peťo Bližňák Motešice 23 0 23
46. Tímea Bartošová Vitanová 20 0 20
Adriána Goreková Liesek 20 0 20
Petra Najšelová Martin 20 0 20
20 0 20
Michaela Ťapajová Vitanová 20 0 20
Alžbeta Mališková Častá 20 0 0 20
Stanislava Demková Gelnica 20 0 20
Alžbeta Jambrichová Žilina 20 0 20
54. Martin Jaško Banská Štiavnica 19 0 19
Kornélia Pisoňová Vitanová 19 0 19
Juliana Čudrnáková Dúbravka 19 0 19
Marek Mladý Zlaté Moravce 19 0 19
Diana Lukáčová anská Štiavnica 19 0 19
59. Adam Grajcar Palin 18 0 18
Sandra Žemberová GALANTA 18 0 18
61. Michaela Dinková Bratislava 17 0 17
Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 17 0 17
63. Denisa Andrejčíková Snina 16 0 16
64. Mária Demčáková 069 01 12 0 12
Sofia Budayová Jasová 12 0 12
66. Berta Hudinová Kežmarok 11 0 11
67. Veronika Hudecová Motešice 10 0 10
Matúš Paľa Vitanová 10 0 10
Emily Hannaford Palín 10 0 10
Nikolas Lanďák Vitanová 10 0 10
Kristína Balková Revúca 10 0 10
Boris Ťapaj Vitanová 10 0 10
10 0 10
74. Oliver Ján Tremboš Piešťany 9 0 9
Emmka Vojtašáková Vitanová 9 0 9
Sabina Dreveňáková Vitanová 9 0 9
Andrej Šinál Vitanová 9 0 9
Soňa Karasová Vitanová 9 0 9
Oliver Mráz Jur nad hronom 9 0 9
Natália Kulkovská Vitanová 9 0 9
81. sofia Bačíková Banská Štiavnica 8 0 8
Peter Lehocký Mojzesovo 8 0 8
83. Vojtech Martišek Jasová 5 0 5
84. Karolína Gašparová Malacky 4 0 4
85. Sandra Prokopovičová Nitrianske Rudno 3 0 3
Kristína Škrípová 226 3 0 3
Patrícia Hájeková Nitiranske Rudno 97226 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.