Nový ročník súťaže spúšťame už 23.9.2019! Na stránke sa zatiaľ zobrazujú údaje z minulého ročníka.

Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2018/2019

1. kolo | 500-sté výročie Leonarda da Vinciho

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Simona Králiková Lužianky 0 10 9 10 15 44 44
Aneta Štefančínová Prešov 0 10 9 10 15 44 44
3. Jakub Szabo Košice 0 10 8 6 15 39 39
4. Michal Semko Bratislava 0 10 9 6 13 38 38
5. Bronislava Najvirtová Gelnica 0 10 10 1 15 36 36
6. Peter Jurčo Levoča 0 10 10 1 14 35 35
7. Lucia Skokanová Levoča 0 10 8 2 14 34 34
8. Zuzka Záhorová Bratislava 0 10 9 1 13 33 33
9. Matúš Katreniak NováBaňa 0 7 9 1 14 31 31
10. Hana Melcherová Levoča 0 7 8 1 11 27 27
Alexandra Heltová Galanta 0 9 9 1 8 27 27
12. Marek Liška Trenčín 0 10 1 15 26 26
Matej Sabadoš Palín 0 7 9 10 26 26
14. Andrej Hartl Galanta 0 7 5 1 12 25 25
Lucia Hádková Gelnica 0 0 10 3 12 25 25
16. Elisa Ungerová Dobrá Niva 0 8 5 0 11 24 24
17. Petra Takačova Galanta 0 6 10 1 6 23 23
Miška Selecká Dobrá niva 0 10 7 0 6 23 23
19. Marta Mervová Gelnica 0 0 0 7 15 22 22
Milan Zuberec Galanta 0 7 5 0 10 22 22
21. Martin Beňuš Galanta 0 9 10 2 21 21
22. Viktor Horváth Galanta 0 10 9 1 20 20
Ján Koch Dobrá Niva 0 10 3 7 20 20
Dária Repaská Levoča 0 10 9 1 20 20
25. Alžbeta Kupcova Galanta 0 9 9 1 19 19
26. viktoria marsalova galanta 0 6 10 1 1 18 18
Sophia Horváthová Galanta 0 8 9 1 18 18
28. Barbora Reviľáková Revúca 0 8 9 0 17 17
29. Kevin Molnar Galanta 0 6 10 0 16 16
30. Alžbeta Mališková Trnava 0 15 15 15
31. Ivana Andrejčíková Snina 0 14 14 14
32. Anna Semková Bratislava 0 13 13 13
Žofia Farkašová Nitra 0 13 13 13
Jeroným Kučera Snina 0 13 13 13
Adam Samuel Marko Martin 0 7 6 13 13
36. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 0 6 5 1 12 12
37. Veronika Vidová Lehota pod Vtáčnikom 0 7 3 1 11 11
Ján Krajčík Veľký Krtíš 0 11 11 11
39. Šimon Okruhlica Bratislava 0 10 10 10
Karolína Slobodová Levoča 0 10 10 10
Dávid Sztezkál Galanta 0 10 10 10
Radka Dorniaková Poprad 0 10 10 10
Lukáš Filipiak Kalinovo 0 10 10 10
Daniel Holík Žilina 0 10 10 10
45. Lucia Ďurišková Revúca 0 9 9 9
vanesa Martončíkova Revuca 0 9 9 9
Matúš Struhár Lietavská Lúčka 0 0 9 9 9
Lesana Dianová Kolta 0 9 9 9
Kristián Jeskó Galanta 0 9 9 9
50. Nelka Čellárová Brezno 0 7 7 7
Nina Kubizniaková Brezno 0 7 7 7
Damián Hartl Galanta 0 7 7 7
Miriam Anna Šofranková Levoča 0 7 7 7
Eliška Majerníková Brezno 0 7 7 7
55. Marek Krucsay Tvrdošín 0 6 6 6
Dorothea Greta Szabó Bratislava 0 6 0 6 6
57. Ema Bérešová Galanta 0 0 0 1 1 1
58. Izabela Fľaklová Levoča 0 0 0 0 0
Lukáš Slovaček Galanta 0 0 0 0 0
0 0 0 0
Samuel Hardoň Levoča 0 0 0 0
0 0 0 0
Juraj Minarovič Čadca 0 0 0 0 0
Radka Mičkalíková Banská Bystrica 0 0 0 0
Michal Lesňák Levoča 0 0 0 0 0
Sofia Michalcová Revúca 0 0 0 0
Nina Kašperová Levoča 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.