Výsledková listina

Priebežné poradie kategória D

1. kolo | Pozemná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 D5 Súčet
1. Michal Semko Bratislava 0 10 10 10 7 20 57 57
2. Ivana Andrejčíková Snina 0 10 10 10 8 13 51 51
Martin Paraska Snina 0 10 8 10 8 15 51 51
4. Hana Chrappová Bratislava 0 10 10 8 8 13 49 49
5. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 0 10 9 10 18 47 47
Klaudia Repková Lemešany 0 10 9 7 8 13 47 47
7. Tatiana Migová Dolný Kubín 0 10 9 9 18 46 46
Samuel Bučka Bratislava 0 10 8 9 7 12 46 46
9. Matuš Žec žec Lemešany 0 10 9 8 8 10 45 45
10. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 0 10 10 5 16 41 41
11. Táňa Zgútová Dolný Kubín 0 10 9 5 4 10 38 38
12. Nikola Kohútová Likavka 0 10 10 ? 7 10 37 37
13. Alžbeta Ovčíková Bytča 0 10 9 8 8 35 35
14. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 0 10 10 5 3 6 34 34
Lucia Hádková Gelnica 0 10 8 7 9 34 34
16. Dominika Žáčiková Dolný Kubín 0 10 10 9 29 29
Dominika Plačková Zákopčie 0 10 8 1 0 10 29 29
Ján Plaček Zákopčie 0 10 8 1 0 10 29 29
Martin Benčo Lemešany 0 10 9 10 29 29
20. Ivan Marianek Zvolen 0 10 10 7 27 27
Ondrej Melišík Belá pri Varíne 0 0 0 5 8 14 27 27
22. Daniel licka Bratislava 0 10 0 1 7 8 26 26
23. Tímea Bartošová Vitanová 0 10 10 20 20
Adriána Goreková Liesek 0 10 10 20 20
Michaela Ťapajová Vitanová 0 10 10 20 20
Anna Semková Bratislava 0 20 20 20
Jakub Jakubčin Zvolen 0 10 10 20 20
0 10 10 20 20
Petra Polanská Žiar nad Hronom 0 20 20 20
Matej Jakuš Slovenská Ľupča 0 10 10 20 20
Marek Mikláš Bratislava 0 20 20 20
Alžbeta Jambrichová Žilina 0 10 10 20 20
Petra Najšelová Martin 0 10 10 20 20
34. Marek Mladý Zlaté Moravce 0 10 9 19 19
Kornélia Pisoňová Vitanová 0 9 10 19 19
Diana Lukáčová anská Štiavnica 0 10 9 19 19
Lukáš Paseka Zákopčie 0 19 19 19
Jeroným Kučera Snina 0 19 19 19
Martin Jaško Banská Štiavnica 0 10 9 19 19
Hana Lišková Trenčín 0 19 19 19
Juliana Čudrnáková Dúbravka 0 10 9 19 19
Sofia Korfantová Gelnica 0 10 9 19 19
43. Adam Grajcar Palin 0 0 0 10 8 18 18
Sandra Žemberová GALANTA 0 8 10 18 18
Michal Rosoľanka Snina 0 18 18 18
Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 0 9 9 18 18
Lenka Vargovčíková Prešov 0 18 18 18
Sára Pihuličová Bratislava 0 18 18 18
49. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 0 0 0 8 3 6 17 17
Michaela Dinková Bratislava 0 17 17 17
51. David Nicoletti Galanta 0 10 ? 0 4 2 16 16
Bronislava Najvirtová Gelnica 0 0 9 7 16 16
53. Maximilián Šitina Bratislava 0 15 15 15
Damián Tokár Palín 0 0 0 10 5 15 15
55. Tomáš Zgút Dolný Kubín 0 13 13 13
56. Mária Demčáková 069 01 0 12 12 12
Sofia Budayová Jasová 0 12 12 12
Alžbeta Mališková Častá 0 12 12 12
Timea Mariničová Snina 0 12 12 12
60. Berta Hudinová Kežmarok 0 0 0 7 4 11 11
61. 0 10 10 10
Kristína Balková Revúca 0 10 10 10
Veronika Hudecová Motešice 0 10 10 10
Emily Hannaford Palín 0 0 10 10 10
Stanislava Demková Gelnica 0 10 10 10
Matúš Paľa Vitanová 0 10 10 10
Nikolas Lanďák Vitanová 0 10 10 10
Boris Ťapaj Vitanová 0 10 10 10
Denisa Andrejčíková Snina 0 10 10 10
70. Sabina Dreveňáková Vitanová 0 9 9 9
Andrej Šinál Vitanová 0 9 9 9
Oliver Mráz Jur nad hronom 0 9 9 9
Soňa Karasová Vitanová 0 9 9 9
Natália Kulkovská Vitanová 0 9 9 9
Oliver Ján Tremboš Piešťany 0 9 9 9
Emmka Vojtašáková Vitanová 0 9 9 9
Jakub Škrobák Belá pri Varíne 0 0 0 5 4 9 9
78. Peťo Bližňák Motešice 0 8 8 8
79. Vojtech Martišek Jasová 0 0 5 5 5
80. Patrícia Hájeková Nitiranske Rudno 97226 0 0 0 3 3 3
Kristína Škrípová 226 0 0 0 3 3 3
Sandra Prokopovičová Nitrianske Rudno 0 0 0 3 3 3
83. Dušan Ivan Revuca 0 0 0 0
Jakub Uhľár Revúca 0 0 0 0 0
Lenka Stúpalová Zavar 0 0 0 0 0
Adam Palkovic Banska bystrica 0 0 0 0 0
Dávid Hrebeňár Kežmarok 0 0 0 0 0
Demeter Demetrovič 05001Revúca 0 0 0 0
Martin Kuchta Revúca 0 0 0 0 0 0 0
Simona Juhásová Revuca 0 0 0 0
Marek Kekeňák Revúca 0 0 0 0
Daniel Kubica Bratislava 0 0 0 0 0
Diana Slivenská 05001 0 0 0 0
Daniela Durjančíková Revúca 0 0 0 0
Ariana Fumero-Diaz revúca 0 0 0 0
Klaudia Ďurinová Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0
matej spisak Revúca 0 0 0 0
Simona Haľachová Revúca 0 0 0 0 0
adam slosiar Revúca 0 0 0 0
Marko Kilík 05001 0 0 0 0 0
sofia sukenikova Revúca 0 0 0 0
roland ruzani revuca 0 0 0 0
Monika Mikolajova 05001 0 0 0 0
michal ikri revuca 0 0 0 0
0 0 0 0
patrik macurik Revúca 0 0 0 0 0
Jan Poliak Revuca 0 0 0 0
Karolína Belancová 97226 Nitrianske Rudno 0 0 0 0
Tamara Madleňáková Likavka 0 0 0 0 0
Veronika Greňová Bratislava 0 0 0 0
Daniela Drábová Revúca 0 0 0 0
Šimon Slivensky Revúca 0 0 0 0
Richard Laco Revuca 0 0 0 0 0
Adam Burian Podkonice 0 0 0 0 0
Tomáš Galovič Revúca 0 0 0 0
Lukáš Mužík Revúca 0 0 0 0 0
Sarah Kvetková Revúca 0 0 0 0
Dominik Kriška Revúca 0 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.