Výsledková listina

Priebežné poradie kategória B

4. kolo | Doprava vo vesmíre

# Meno Priezvisko Mesto/škola B1 B2 B3 B4 B5 Súčet
1. Matúš Komár Snina 143 10 4 9 9 12 44 187
2. Simona Hudoková Topoľčany 148 10 2 9 9 0 30 178
3. Simona Parasková Snina 126 10 5 10 7 14 46 172
4. Anna Jambrichová Sučany 133 10 4 9 5 6 34 167
5. Matúš Ondreják Martin 131 10 3 1 6 15 35 166
6. Samuel Ivančík Nitra 117 10 4 9 9 16 48 165
7. Lenka Holčíková nitra 123 9 4 9 7 10 39 162
8. Emília Beniačiková Zlaté Moravce 128 10 3 3 7 5 28 156
9. Michaela Kramárová Sučany 117 10 4 9 6 29 146
10. Jakub Kliment Banská Bystrica 121 10 4 10 24 145
11. Kristína Petíková Vranov nad Topľou 126 0 126
12. Bianka Katonaová Šamorín 115 10 10 125
13. Jakub Horník Martin 98 10 10 108
14. Michaela Mičková Bratislava 96 10 10 106
15. Jaroslav Gyesko Košice 78 10 3 4 3 20 98
16. Michaela Rusnáková Košice 73 10 4 9 23 96
17. Patrícia Nosálová Snina 95 0 95
18. Jakub Čillík Zvolen 76 10 3 3 16 92
19. Martin Škuta Martin 91 0 91
20. Tomáš Walentín Bratislava 90 0 90
21. Janka Raganová Bratislava 75 10 4 14 89
22. Katrína Tokarčíková Prešov 84 0 84
23. Danka Horváthová Banská Bystrica 56 18 18 74
24. Michaela Draskoczyová Moldava nad Bodvou 73 0 73
25. Daniela Kňazíková Lopej 67 0 67
Katarína Minčičová Snina 67 0 67
27. Jakub Kopásek Turzovka 63 0 63
Patrícia Sotáková Košice 63 0 63
29. Ján Kunda Banská Bystrica 61 0 61
30. Debora Horňanová Bratislava 60 0 60
Lukáš Gáborik Banská Bystrica 60 0 60
32. Lívia Bijalková Bardejov 59 0 59
Jakub Kunda Banská Bystrica 59 0 0 59
34. Terézia Kundová Banská Bystrica 57 0 57
35. Jana Františka Mozgová Košice 50 0 50
36. Matej Pichanič Košice 47 0 47
37. Martin Kyseľ Banská Bystrica 45 0 45
38. Natália Klepáčová Liptovský Mikuláš 44 0 44
39. Filip Štric Liptovský Mikuláš 42 0 42
40. Sára Ambrosová Banská Bystrica 39 0 39
Anna Rikková Moldava nad Bodvou 39 0 39
Lucia Velšová Trnava 39 0 39
43. Adam Kačena Námestovo 38 0 38
Miroslav Stroka Bratislava 38 0 38
Anna Remenická Sečovce 38 0 38
46. Laura Plevjáková Dolný Kubín 36 0 36
Matej Kadera Banská Bystrica 36 0 36
48. Gregor Čalkovský Martin 35 0 35
49. Dávid Hranec Turzovka 32 0 32
50. Nikola Kasardová Košice 29 0 29
51. Natalia Melová Nitra 27 0 27
52. Vanda Boršová Bratislava 19 5 5 24
Nina Zrubakova Bratislava 24 0 24
Natália Tóthová Košice 24 0 24
55. Marek Oravec Banská Bystrica 21 0 21
56. Peter Kapusta Banská Bystrica 20 0 20
Alexandra Strenitzerová Podbrezová 20 0 20
Radoslava Žuffová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Olívia Kreutzová Bratislava 20 0 20
Lucia Iľkovičová Prešov 20 0 20
Vanesa Močilanová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Zuzana Kuchťáková Námestovo 20 0 20
Filip Kmeťo Nitra 20 0 20
Anna Semková Bratislava 20 0 20
Lenka Filipová Levoča 20 0 20
Mária Prachárová Skalica 20 0 20
Alexandra Madliaková Liptovský Mikuláš 20 0 20
68. Miroslava Kavuljaková Námestovo 18 0 18
Jakub Fiľo Banská Bystrica 18 0 18
Gabriela Dutková Liptovský MIkuláš 18 0 18
71. Samuel Bizoň Banská Bystrica 17 0 17
72. Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 16 0 16
73. Jozef Ignác Humenné 14 0 14
74. Katarína Vajduliaková Liptovský Mikuláš 13 0 13
Gabriela L'upták Banská Bystrica 13 0 13
76. ettg dsfsdf fssdf 10 0 10
Tatiana Šípová Nitra 10 0 10
Martin Konár Svidník 10 0 10
79. Natália Slosiarová Liptovský Mikuláš 9 0 9
80. Maroš Janči Banská Bystrica 8 0 8
81. Veronika Golúchová Liptovský Mikuláš 7 0 7

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.