Výsledková listina

Priebežné poradie kategória D

4. kolo | Doprava vo vesmíre

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 D5 Súčet
1. Ivana Andrejčíková Snina 144 ? 10 10 9 19 48 192
2. Michal Semko Bratislava 154 ? 10 9 10 ? 29 183
3. Martin Paraska Snina 134 ? 10 8 8 ? 26 160
4. Lucia Hádková Gelnica 112 ? 9 9 18 130
5. Hana Chrappová Bratislava 112 ? 4 2 8 ? 14 126
6. Bronislava Najvirtová Gelnica 97 ? 10 9 8 ? 27 124
7. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 102 10 0 10 20 122
8. Táňa Zgútová Dolný Kubín 94 ? 5 0 8 ? 13 107
9. Nikola Kohútová Likavka 76 ? 9 8 9 ? 26 102
10. Dominika Žáčiková Dolný Kubín 80 ? 10 0 10 20 100
11. Tatiana Migová Dolný Kubín 79 ? 9 0 10 19 98
12. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 75 ? 9 2 9 20 95
13. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 80 ? 7 0 6 ? 13 93
14. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 83 ? 8 0 8 91
15. Sofia Korfantová Gelnica 68 ? 7 7 8 ? 22 90
16. Jakub Jakubčin Zvolen 82 ? 7 7 89
17. Klaudia Repková Lemešany 84 0 84
18. Matuš Žec žec Lemešany 83 0 83
19. Jakub Škrobák Belá pri Varíne 61 ? 8 0 10 18 79
20. Michal Rosoľanka Snina 58 19 19 77
Anna Semková Bratislava 58 19 19 77
22. Dominika Plačková Zákopčie 60 ? 7 2 7 ? 16 76
23. Matej Jakuš Slovenská Ľupča 74 ? 0 74
24. Jeroným Kučera Snina 54 19 19 73
25. Lukáš Paseka Zákopčie 51 19 19 70
26. Maximilián Šitina Bratislava 45 19 19 64
27. Tomáš Zgút Dolný Kubín 40 18 18 58
28. Ján Plaček Zákopčie 55 ? 2 2 57
29. Marek Mikláš Bratislava 55 0 55
30. Hana Lišková Trenčín 35 19 19 54
Petra Polanská Žiar nad Hronom 39 15 15 54
32. Lenka Vargovčíková Prešov 53 0 53
Matej Repa Bratislava 34 19 19 53
34. Timea Mariničová Snina 36 16 16 52
35. Ivan Marianek Zvolen 47 0 47
36. Samuel Bučka Bratislava 46 0 46
37. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 23 19 19 42
38. Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 40 0 40
39. Alžbeta Mališková Častá 20 18 18 38
40. David Nicoletti Galanta 35 0 35
Alžbeta Ovčíková Bytča 35 0 35
Sára Pihuličová Bratislava 35 0 35
43. Denisa Andrejčíková Snina 16 16 16 32
Damián Tokár Palín 32 0 32
45. Martin Benčo Lemešany 29 0 29
46. Daniel licka Bratislava 26 0 26
47. Peťo Bližňák Motešice 23 0 23
48. Adriána Goreková Liesek 20 0 20
Stanislava Demková Gelnica 20 0 20
Michaela Ťapajová Vitanová 20 0 20
Petra Najšelová Martin 20 0 20
Alžbeta Jambrichová Žilina 20 0 20
Tímea Bartošová Vitanová 20 0 20
20 0 20
55. Kornélia Pisoňová Vitanová 19 0 19
Marek Mladý Zlaté Moravce 19 0 19
Diana Lukáčová anská Štiavnica 19 0 19
Martin Jaško Banská Štiavnica 19 0 19
Juliana Čudrnáková Dúbravka 19 0 19
60. Adam Grajcar Palin 18 0 18
Sandra Žemberová GALANTA 18 0 18
62. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 17 0 17
Michaela Dinková Bratislava 17 0 17
64. Sofia Budayová Jasová 12 0 12
Mária Demčáková 069 01 12 0 12
66. Berta Hudinová Kežmarok 11 0 11
67. Veronika Hudecová Motešice 10 0 10
Boris Ťapaj Vitanová 10 0 10
Emily Hannaford Palín 10 0 10
Matúš Paľa Vitanová 10 0 10
10 0 10
Nikolas Lanďák Vitanová 10 0 10
Kristína Balková Revúca 10 0 10
74. Sabina Dreveňáková Vitanová 9 0 9
Oliver Mráz Jur nad hronom 9 0 9
Natália Kulkovská Vitanová 9 0 9
Oliver Ján Tremboš Piešťany 9 0 9
Soňa Karasová Vitanová 9 0 9
Emmka Vojtašáková Vitanová 9 0 9
Andrej Šinál Vitanová 9 0 9
81. sofia Bačíková Banská Štiavnica 8 0 8
Peter Lehocký Mojzesovo 8 0 8
83. Vojtech Martišek Jasová 5 0 5
84. Karolína Gašparová Malacky 4 0 4
85. Kristína Škrípová 226 3 0 3
Patrícia Hájeková Nitiranske Rudno 97226 3 0 3
Sandra Prokopovičová Nitrianske Rudno 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.