Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

1. kolo | Severná a Južná Amerika

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 0 10 10 10 ? 30 30
2. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 0 9 10 9 28 28
3. Richard Homolya Kosice 0 9 9 9 ? 27 27
Karolína Felšöci Snina 0 10 9 8 ? 27 27
5. Aneta Štefančínová Prešov 0 10 10 6 ? 26 26
Michal Čilek Dubnica nad Váhom 0 9 7 10 ? 26 26
Sabínka Boldižárová Drienov 0 8 9 9 ? 26 26
Marta Mervová Gelnica 0 10 8 8 ? 26 26
9. Vanesa Bernátová Zuberec 0 7 8 9 ? 24 24
10. Štefan Letošťák Zuberec 0 8 6 9 ? 23 23
11. Monika Píľová Levoča 0 8 5 9 ? 22 22
Viktor Horváth Galanta 0 9 4 9 ? 22 22
13. Matúš Orčo Zuberec 0 9 4 8 ? 21 21
14. Matúš Troiak Krupina 0 10 10 20 20
15. Júlia Kučerová Zuberec 0 9 8 2 19 19
0 9 10 0 ? 19 19
Sofia Štofiková Snina 0 10 ? 9 ? 19 19
18. Alex Kanderka Prešov 0 10 8 0 ? 18 18
Marína Majerčáková Zuberec 0 10 8 0 ? 18 18
Matej Dzurišin Prešov 0 9 5 4 ? 18 18
21. Lea Šubjaková Trstená 0 10 7 0 ? 17 17
Petronela Boszorményiová Palín 0 9 8 0 ? 17 17
23. Laura Matinová alín 0 9 7 0 ? 16 16
Miriam Zemanová Zuberec 0 8 8 0 ? 16 16
25. Nela Hajkovska Kežmarok 0 10 4 0 14 14
26. Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 0 7 6 13 13
Nina Veselovská Galanta 0 7 5 1 ? 13 13
Eva Grajcarová alín 0 8 5 0 ? 13 13
29. Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 0 ? 9 3 ? 12 12
sebastian budziňák Revúca 0 7 4 1 12 12
Andrej Hartl Galanta 0 8 4 12 12
32. Samuel Seriš Trenčín 0 5 6 11 11
33. Sebastián Blaško Varín 0 10 10 10
Mário Frimm Jakubov 0 10 10 10
Bernadett Nagyová Senec 0 5 5 10 10
Natália Novotná Galanta 0 10 0 ? 10 10
Katka Kériová Veľký Krtíš 0 10 10 10
38. Miriam Šišková Zuberec 0 0 0 9 ? 9 9
Dominik Benda Rimavská Sobota 0 9 ? 0 ? 9 9
Marián Vargončík Rabča 0 ? 9 0 ? 9 9
Andrej Guniš Prešov 0 9 9 9
Patrik Briš Rabča 0 ? 9 0 ? 9 9
Kristína Kadlubova Trstená 0 9 9 9
44. Simona Janošíková Kamenná Poruba 0 8 8 8
Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 0 0 0 8 ? 8 8
Jozef Múka Horná Súča 0 8 0 8 8
Sandra Horváthová Trstená 0 4 4 8 8
Martin Krupa Galanta 0 ? 8 0 8 8
49. Soňa Hornikova Kamenná Poruba 0 7 7 7
50. Ivona Horníková Kamenná Poruba 0 6 6 6
51. Tobias Hajkovský Kežmarok 0 5 0 5 5
52. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 0 0 0 3 3 3
53. Alex Kučera Zuberec 0 0 0 1 ? 1 1
54. Ivana Andrejčíková Snina 0 ? 0 0
Lívia Bajanová slazany 0 0 0 0 0
Dávid Sztezkál Galanta 0 ? 0 0
Laura Bacherová Lipany 0 ? 0 0
Viera Hodasová Kamenná Poruba 0 ? 0 0
Martin Hudek Kamenná Poruba 0 0 0 0
Adam Mižík Košice 0 ? 0 0
Evelin Osuská Galanta 0 ? 0 0
Dorota Bartková Lučenec 0 0 ? 0 0
Vanessa Kolumberová Medzev 0 0 0 0 0
Alexandra Kunkelová Sľažany 0 ? 0 0
Katarína Prevužňáková Lipany 0 ? 0 0
Michaela Valeková Zuberec 0 0 0 0 0
Hana Lišková Leopoldov 0 ? 0 0
Martin Beňuš Galanta 0 ? 0 0
Michal Semko Bratislava 0 ? 0 0
Lukáš Úradník Rajec 0 ? 0 0
Martin Hriník Belá 0 0 0 0 0
Lucia Šándorova Leopoldov 0 ? 0 0
Veronika Plachá Prievidza 0 ? 0 0
karmel Šinková Veľký krtíš 0 0 0 0
Marko Vríčan Rajec 0 ? 0 0
Damián Litavszký Veľký Krtíš 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.