Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

1. kolo | Severná a Južná Amerika

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 0 10 10 10 15 45 45
2. Sofia Štofiková Snina 0 10 10 9 15 44 44
3. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 0 9 7 10 15 41 41
4. Marta Mervová Gelnica 0 10 8 8 14 40 40
5. Richard Homolya Kosice 0 9 9 9 12 39 39
6. Štefan Letošťák Zuberec 0 8 6 9 15 38 38
7. Aneta Štefančínová Prešov 0 10 10 6 11 37 37
8. Vanesa Bernátová Zuberec 0 7 8 9 12 36 36
Sabínka Boldižárová Drienov 0 8 9 9 10 36 36
10. Karolína Felšöci Snina 0 10 9 8 8 35 35
11. Monika Píľová Levoča 0 8 5 9 11 33 33
Matúš Orčo Zuberec 0 9 4 8 12 33 33
13. Viktor Horváth Galanta 0 9 4 9 10 32 32
Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 0 9 9 3 11 32 32
15. Alex Kanderka Prešov 0 10 8 0 13 31 31
Laura Matinová alín 0 9 7 0 15 31 31
Petronela Boszorményiová Palín 0 9 8 0 14 31 31
18. Marián Vargončík Rabča 0 10 9 0 11 30 30
19. Lea Šubjaková Trstená 0 10 7 0 12 29 29
20. 0 9 10 0 9 28 28
Miriam Zemanová Zuberec 0 8 8 0 12 28 28
Natália Kontrišová Liptovská Teplička 0 9 10 9 28 28
Patrik Briš Rabča 0 10 9 0 9 28 28
24. Dominik Benda Rimavská Sobota 0 9 9 0 9 27 27
Marína Majerčáková Zuberec 0 10 8 0 9 27 27
Eva Grajcarová alín 0 8 5 0 14 27 27
27. Matej Dzurišin Prešov 0 9 5 4 8 26 26
28. Nina Veselovská Galanta 0 7 5 1 11 24 24
29. Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 0 0 0 8 12 20 20
Matúš Troiak Krupina 0 10 10 20 20
31. Júlia Kučerová Zuberec 0 9 8 2 19 19
32. Miriam Šišková Zuberec 0 0 0 9 9 18 18
Martin Krupa Galanta 0 10 8 0 18 18
34. Natália Novotná Galanta 0 10 0 6 16 16
35. Lucia Šándorova Leopoldov 0 15 15 15
Hana Lišková Leopoldov 0 15 15 15
Ivana Andrejčíková Snina 0 15 15 15
38. Nela Hajkovska Kežmarok 0 10 4 0 14 14
Laura Bacherová Lipany 0 14 14 14
40. Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 0 7 6 13 13
Evelin Osuská Galanta 0 13 13 13
42. Katarína Prevužňáková Lipany 0 12 12 12
Andrej Hartl Galanta 0 8 4 12 12
Michal Semko Bratislava 0 12 12 12
sebastian budziňák Revúca 0 7 4 1 12 12
Viera Hodasová Kamenná Poruba 0 12 12 12
47. Alexandra Kunkelová Sľažany 0 11 11 11
Marko Vríčan Rajec 0 11 11 11
Dorota Bartková Lučenec 0 0 11 11 11
Veronika Plachá Prievidza 0 11 11 11
Adam Mižík Košice 0 11 11 11
Samuel Seriš Trenčín 0 5 6 11 11
Lukáš Úradník Rajec 0 11 11 11
54. Sebastián Blaško Varín 0 10 10 10
Katka Kériová Veľký Krtíš 0 10 10 10
Mário Frimm Jakubov 0 10 10 10
Bernadett Nagyová Senec 0 5 5 10 10
Dávid Sztezkál Galanta 0 10 10 10
59. Andrej Guniš Prešov 0 9 9 9
Kristína Kadlubova Trstená 0 9 9 9
61. Jozef Múka Horná Súča 0 8 0 8 8
Sandra Horváthová Trstená 0 4 4 8 8
Simona Janošíková Kamenná Poruba 0 8 8 8
64. Alex Kučera Zuberec 0 0 0 1 6 7 7
Soňa Hornikova Kamenná Poruba 0 7 7 7
66. Ivona Horníková Kamenná Poruba 0 6 6 6
67. Tobias Hajkovský Kežmarok 0 5 0 5 5
Martin Beňuš Galanta 0 5 5 5
69. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 0 0 0 3 3 3
70. Damián Litavszký Veľký Krtíš 0 0 0 0
Martin Hudek Kamenná Poruba 0 0 0 0
karmel Šinková Veľký krtíš 0 0 0 0
Vanessa Kolumberová Medzev 0 0 0 0 0
Michaela Valeková Zuberec 0 0 0 0 0
Lívia Bajanová slazany 0 0 0 0 0
Martin Hriník Belá 0 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.