Výsledková listina tímov

Predbežné poradie kategória F

2019/2020

2. kolo | Európa a Ázia

# Názov tímu Škola F1 Súčet
1. Včielky Materská škola Dravce 7 6 6 13
2. Mravčekovia Materská škola Vaľkovňa 5 7 7 12
Včielky Materská škola Dežerice 5 7 7 12
Ohnivé netopiere MŠ Borská 6 6 6 12
Vraskáči Cirkevná materská škola sv. Jakuba 6 6 6 12
Líščatká domškoláci 6 6 6 12
Tekvice MŠ Borská 6 6 6 12
8. Hronsečania Materská škola v Hronseku 5 6 6 11
Žabky Materska škola Lienka 4 7 7 11
Lienočky MŠ Velčice 5 6 6 11
Turbokostry MŠ Borská 5 6 6 11
Motýliky Materska škola Lienka 5 6 6 11
13. MŠ Myjavská Materská škola Myjavská 4 6 6 10
Rybky Materska škola Lienka 4 6 6 10
15. Škriatkovia Materská škola Lošonec 6 0 6
Motýliky MŠ Petra Jilemnického 6 0 6
Zvedavé slniečko ZŠ s MŠ Vlkovce 0 6 6 6
Malí objavitelia SMŠ Dúhová škôlka 6 0 6
ZVEDAVKOVIA 2 Materská škola 6 0 6
MAKA_výmyselníci Materská škola, Karadžičova 6 0 6
Zvedavé sovičky MŠ Mestečko 6 0 6
Hlavička Detské centrum Hlavička 6 0 6
Pašáci Spojená škola sv. Uršule 6 0 6
24. Malí cestovatelia Materská skola 5 0 5
Guľôčky guľaté Materská škola Perín 5 0 5
VČielky v Laboratóriu Základná škola s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 5 0 5
MRAVČEKY Hanulka 5 0 5
Múdre sovy MŠ Majerníkova 60 5 0 5
Bomby bombové Materská škola Perín 5 0 5
Sovičky MŠ Borská 5 0 5
Fantastická štvorka Zš s Mš J.A. Komenského 5 0 5
Žabky Materská škola 5 0 5
Vševedkovia Materská škola 5 0 5
34. Motýliky MŠ Trenčianske Teplice 4 0 4
Smetankovia Materská škola 4 0 4
Červíci šikovníci Materská škola 4 0 4
Autíčka Materská škola 4 0 4
Zvedaví cestovatelia Spojená škola sv. Uršule 4 0 4
Zvedavé lienky MŠ Spišský Hrušov 4 0 4
40. Zvedoši Materská škola 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.