Výsledková listina

Predbežné poradie kategória C

2019/2020

2.5. kolo - BONUS | Veda z labáku

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 Súčet
1. Ivana Andrejčíková Snina 82 7 7 14 96
2. Laura Bacherová Lipany 75 5 5 80
3. Michal Semko Bratislava 68 5 5 10 78
Katarína Prevužňáková Lipany 67 6 5 11 78
5. Adam Mižík Košice 67 6 6 73
6. Marko Vríčan Rajec 61 6 6 67
7. Evelin Osuská Galanta 60 0 60
8. Veronika Plachá Prievidza 56 0 56
9. Alexandra Kunkelová Sľažany 53 0 53
Dávid Sztezkál Galanta 53 0 53
11. Lucia Šándorova Leopoldov 33 0 33
Hana Lišková Leopoldov 33 0 33
13. Marta Mervová Gelnica 24 7 7 31
Michal Čilek Dubnica nad Váhom 25 6 6 31
15. Sofia Štofiková Snina 23 6 6 29
Štefan Letošťák Zuberec 22 7 7 29
17. Aneta Štefančínová Prešov 21 7 7 28
18. Richard Homolya Kosice 21 5 5 26
19. Dominik Benda Rimavská Sobota 15 5 5 20
20. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 19 0 19
21. Sabínka Boldižárová Drienov 15 0 15
Laura Matinová alín 15 0 15
23. Eva Grajcarová alín 14 0 14
Petronela Boszorményiová Palín 14 0 14
Martin Beňuš Galanta 14 0 14
26. Alex Kanderka Prešov 13 0 13
27. Lea Šubjaková Trstená 12 0 12
Matúš Orčo Zuberec 12 0 12
Miriam Zemanová Zuberec 12 0 12
Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 12 0 12
Viera Hodasová Kamenná Poruba 12 0 12
Vanesa Bernátová Zuberec 12 0 12
33. Lukáš Úradník Rajec 11 0 11
Monika Píľová Levoča 11 0 11
Dorota Bartková Lučenec 11 0 11
Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 11 0 11
Nina Veselovská Galanta 11 0 11
Marián Vargončík Rabča 11 0 11
39. Viktor Horváth Galanta 10 0 10
40. Marína Majerčáková Zuberec 9 0 9
Patrik Briš Rabča 9 0 9
Miriam Šišková Zuberec 9 0 9
9 0 9
44. Karolína Felšöci Snina 8 0 8
Matej Dzurišin Prešov 8 0 8
46. Alex Kučera Zuberec 6 0 6
Natália Novotná Galanta 6 0 6
48. Michaela Valeková Zuberec 5 0 5

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.