Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

2.5. kolo - BONUS | Veda z labáku

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Marta Mervová Gelnica 65 6 7 13 78
2. Sofia Štofiková Snina 65 5 6 11 76
3. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 59 8 6 14 73
4. Aneta Štefančínová Prešov 59 6 7 13 72
5. Richard Homolya Kosice 60 5 5 10 70
6. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 64 0 64
Štefan Letošťák Zuberec 52 5 7 12 64
8. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 58 0 58
9. Sabínka Boldižárová Drienov 55 0 55
10. Karolína Felšöci Snina 50 0 50
11. Dominik Benda Rimavská Sobota 34 5 5 10 44
12. Matúš Troiak Krupina 40 0 40
13. Alex Kanderka Prešov 38 0 38
14. Marína Majerčáková Zuberec 36 0 36
Marián Vargončík Rabča 36 0 36
16. Matej Dzurišin Prešov 35 0 35
17. Miriam Zemanová Zuberec 32 0 32
18. Vanesa Bernátová Zuberec 31 0 31
Júlia Kučerová Zuberec 31 0 31
20. Michaela Valeková Zuberec 29 0 29
21. Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 27 0 27
22. Natália Novotná Galanta 24 0 24
23. Monika Píľová Levoča 22 0 22
Viktor Horváth Galanta 22 0 22
25. Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 21 0 21
Matúš Orčo Zuberec 21 0 21
27. Patrik Briš Rabča 19 0 19
19 0 19
29. Martin Krupa Galanta 18 0 18
Alex Kučera Zuberec 18 0 18
31. Lea Šubjaková Trstená 17 0 17
Ivana Andrejčíková Snina 10 7 7 17
Peter Csikós Tvrdošovce 17 0 17
Petronela Boszorményiová Palín 17 0 17
35. Laura Matinová alín 16 0 16
Adam Mižík Košice 10 6 6 16
37. Katarína Prevužňáková Lipany 9 6 6 15
38. Nela Hajkovska Kežmarok 14 0 14
39. Nina Veselovská Galanta 13 0 13
Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 13 0 13
Eva Grajcarová alín 13 0 13
42. Andrej Hartl Galanta 12 0 12
Marko Vríčan Rajec 6 6 6 12
Laura Bacherová Lipany 7 5 5 12
sebastian budziňák Revúca 12 0 12
46. Samuel Seriš Trenčín 11 0 11
47. Mário Frimm Jakubov 10 0 10
Katka Kériová Veľký Krtíš 10 0 10
Michal Semko Bratislava 5 5 5 10
Sebastián Blaško Varín 10 0 10
Bernadett Nagyová Senec 10 0 10
52. Andrej Guniš Prešov 9 0 9
Miriam Šišková Zuberec 9 0 9
Kristína Kadlubova Trstená 9 0 9
55. Simona Janošíková Kamenná Poruba 8 0 8
Jozef Múka Horná Súča 8 0 8
Sandra Horváthová Trstená 8 0 8
58. Alexandra Kunkelová Sľažany 7 0 7
Soňa Hornikova Kamenná Poruba 7 0 7
60. Ivona Horníková Kamenná Poruba 6 0 6
61. Tobias Hajkovský Kežmarok 5 0 5
62. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 3 0 3
Veronika Plachá Prievidza 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.