Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2019/2020

2.5. kolo - BONUS | Veda z labáku

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Marta Mervová Gelnica 79 6 7 13 92
2. Sofia Štofiková Snina 80 5 6 11 91
3. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 74 8 6 14 88
4. Aneta Štefančínová Prešov 70 6 7 13 83
5. Richard Homolya Kosice 72 5 5 10 82
6. Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 79 0 79
Štefan Letošťák Zuberec 67 5 7 12 79
8. Sabínka Boldižárová Drienov 65 0 65
9. Karolína Felšöci Snina 58 0 58
Natália Kontrišová Liptovská Teplička 58 0 58
11. Dominik Benda Rimavská Sobota 43 5 5 10 53
12. Alex Kanderka Prešov 51 0 51
13. Marián Vargončík Rabča 47 0 47
14. Marína Majerčáková Zuberec 45 0 45
15. Miriam Zemanová Zuberec 44 0 44
16. Vanesa Bernátová Zuberec 43 0 43
Matej Dzurišin Prešov 43 0 43
18. Matúš Troiak Krupina 40 0 40
19. Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 39 0 39
20. Matúš Orčo Zuberec 33 0 33
Monika Píľová Levoča 33 0 33
22. Ivana Andrejčíková Snina 25 7 7 32
Viktor Horváth Galanta 32 0 32
Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 32 0 32
25. Petronela Boszorményiová Palín 31 0 31
Laura Matinová alín 31 0 31
Júlia Kučerová Zuberec 31 0 31
28. Natália Novotná Galanta 30 0 30
29. Michaela Valeková Zuberec 29 0 29
Lea Šubjaková Trstená 29 0 29
31. 28 0 28
Patrik Briš Rabča 28 0 28
33. Eva Grajcarová alín 27 0 27
Katarína Prevužňáková Lipany 21 6 6 27
Adam Mižík Košice 21 6 6 27
36. Laura Bacherová Lipany 21 5 5 26
37. Nina Veselovská Galanta 24 0 24
Alex Kučera Zuberec 24 0 24
39. Marko Vríčan Rajec 17 6 6 23
40. Michal Semko Bratislava 17 5 5 22
41. Alexandra Kunkelová Sľažany 18 0 18
Miriam Šišková Zuberec 18 0 18
Martin Krupa Galanta 18 0 18
44. Peter Csikós Tvrdošovce 17 0 17
45. Lucia Šándorova Leopoldov 15 0 15
Hana Lišková Leopoldov 15 0 15
47. Nela Hajkovska Kežmarok 14 0 14
Veronika Plachá Prievidza 14 0 14
49. Evelin Osuská Galanta 13 0 13
Vanesa Eliašová Kamenná Poruba 13 0 13
51. Andrej Hartl Galanta 12 0 12
Viera Hodasová Kamenná Poruba 12 0 12
sebastian budziňák Revúca 12 0 12
54. Dorota Bartková Lučenec 11 0 11
Samuel Seriš Trenčín 11 0 11
Lukáš Úradník Rajec 11 0 11
57. Katka Kériová Veľký Krtíš 10 0 10
Mário Frimm Jakubov 10 0 10
Sebastián Blaško Varín 10 0 10
Bernadett Nagyová Senec 10 0 10
Dávid Sztezkál Galanta 10 0 10
62. Kristína Kadlubova Trstená 9 0 9
Andrej Guniš Prešov 9 0 9
64. Simona Janošíková Kamenná Poruba 8 0 8
Sandra Horváthová Trstená 8 0 8
Jozef Múka Horná Súča 8 0 8
67. Soňa Hornikova Kamenná Poruba 7 0 7
68. Ivona Horníková Kamenná Poruba 6 0 6
69. Martin Beňuš Galanta 5 0 5
Tobias Hajkovský Kežmarok 5 0 5
71. Saskia Cingeľová Moldava nad Bodvou 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.