Výsledková listina tímov

Predbežné poradie kategória F

2019/2020

2.5. kolo - BONUS | Veda z labáku

# Názov tímu Škola F1 Súčet
1. Včielky Materská škola Dravce 13 0 13
2. Líščatká domškoláci 12 0 12
Mravčekovia Materská škola Vaľkovňa 12 0 12
Tekvice MŠ Borská 12 0 12
Ohnivé netopiere MŠ Borská 12 0 12
Vraskáči Cirkevná materská škola sv. Jakuba 12 0 12
Včielky Materská škola Dežerice 12 0 12
8. Lienočky MŠ Velčice 11 0 11
Žabky Materska škola Lienka 11 0 11
Hronsečania Materská škola v Hronseku 11 0 11
Motýliky Materska škola Lienka 11 0 11
Turbokostry MŠ Borská 11 0 11
13. Rybky Materska škola Lienka 10 0 10
MŠ Myjavská Materská škola Myjavská 10 0 10
15. Motýliky MŠ Petra Jilemnického 6 0 6
Zvedavé sovičky MŠ Mestečko 6 0 6
Pašáci Spojená škola sv. Uršule 6 0 6
Škriatkovia Materská škola Lošonec 6 0 6
Zvedavé slniečko ZŠ s MŠ Vlkovce 6 0 6
ZVEDAVKOVIA 2 Materská škola 6 0 6
MAKA_výmyselníci Materská škola, Karadžičova 6 0 6
Hlavička Detské centrum Hlavička 6 0 6
Malí objavitelia SMŠ Dúhová škôlka 6 0 6
24. Bomby bombové Materská škola Perín 5 0 5
Malí cestovatelia Materská skola 5 0 5
Žabky Materská škola 5 0 5
Vševedkovia Materská škola 5 0 5
MRAVČEKY Hanulka 5 0 5
Sovičky MŠ Borská 5 0 5
Guľôčky guľaté Materská škola Perín 5 0 5
VČielky v Laboratóriu Základná škola s MŠ a ŠJ Kamenica nad Cirochou 5 0 5
Múdre sovy MŠ Majerníkova 60 5 0 5
Fantastická štvorka Zš s Mš J.A. Komenského 5 0 5
34. Autíčka Materská škola 4 0 4
Smetankovia Materská škola 4 0 4
Červíci šikovníci Materská škola 4 0 4
Motýliky MŠ Trenčianske Teplice 4 0 4
Zvedavé lienky MŠ Spišský Hrušov 4 0 4
Zvedaví cestovatelia Spojená škola sv. Uršule 4 0 4
40. Zvedoši Materská škola 3 0 3

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíte svoj tím vo výsledovke? Skontrolujte správnosť údajov v menu Moje konto alebo nás kontaktujte. Ak ste zabudli tím pomenovať, vytvorte tím na tomto odkaze a kontaktujte nás pre priradenie výsledkov.