Nový ročník súťaže spúšťame už 23.9.2019! Na stránke sa zatiaľ zobrazujú údaje z minulého ročníka.

Výsledková listina

Poradie kategória B

2017/2018

2. kolo | Vodná doprava

# Meno Priezvisko Mesto/škola B1 B2 B3 B4 B5 Súčet
1. Simona Hudoková Topoľčany 53 10 10 9 10 20 59 112
2. Emília Beniačiková Zlaté Moravce 58 10 7 5 10 15 47 105
3. Bianka Katonaová Šamorín 52 10 7 4 10 19 50 102
4. Jakub Kliment Banská Bystrica 44 10 10 10 10 16 56 100
Kristína Petíková Vranov nad Topľou 50 10 10 5 7 18 50 100
6. Matúš Komár Snina 44 9 10 10 7 19 55 99
7. Anna Jambrichová Sučany 47 10 6 9 10 15 50 97
Simona Parasková Snina 47 10 7 7 9 17 50 97
Matúš Ondreják Martin 49 10 8 5 7 18 48 97
10. Samuel Ivančík Nitra 46 9 9 10 10 10 48 94
Lenka Holčíková Nitra 46 10 9 10 10 9 48 94
12. Martin Škuta Martin 57 8 9 10 7 34 91
13. Tomáš Walentín Bratislava 41 9 5 8 10 17 49 90
14. Michaela Kramárová Sučany 38 10 7 9 7 16 49 87
Jakub Horník Martin 42 9 7 8 7 14 45 87
Patrícia Nosálová Snina 38 9 4 10 9 17 49 87
17. Michaela Mičková Bratislava 43 9 7 10 10 36 79
18. Katrína Tokarčíková Prešov 41 10 6 0 10 8 34 75
19. Michaela Draskoczyová Moldava nad Bodvou 31 10 4 10 6 12 42 73
20. Jaroslav Gyesko Košice 37 9 1 10 12 32 69
21. Katarína Minčičová Snina 30 8 10 19 37 67
22. Janka Raganová Bratislava 40 10 6 10 26 66
23. Jakub Kopásek Turzovka 38 9 2 4 10 25 63
24. Ján Kunda Banská Bystrica 34 9 8 10 27 61
25. Patrícia Sotáková Košice 40 10 10 20 60
Lukáš Gáborik Banská Bystrica 40 10 10 20 60
Michaela Rusnáková Košice 40 10 10 20 60
28. Jakub Kunda Banská Bystrica 38 8 3 10 21 59
Lívia Bijalková Bardejov 40 9 10 19 59
Daniela Kňazíková Lopej 40 9 10 19 59
31. Terézia Kundová Banská Bystrica 34 9 4 10 23 57
32. Jakub Čillík Zvolen 36 8 3 7 18 54
33. Debora Horňanová Bratislava 32 10 9 19 51
34. Jana Františka Mozgová Košice 34 9 7 16 50
35. Matej Pichanič Košice 35 0 4 8 0 12 47
36. Filip Štric Liptovský Mikuláš 23 9 10 19 42
37. Sára Ambrosová Banská Bystrica 39 0 39
Anna Rikková Moldava nad Bodvou 39 0 39
Lucia Velšová Trnava 30 9 9 39
40. Miroslav Stroka Bratislava 38 0 0 0 38
Adam Kačena Námestovo 38 0 38
Anna Remenická Sečovce 29 9 9 38
43. Martin Kyseľ Banská Bystrica 37 0 37
Danka Horváthová Banská Bystrica 18 19 19 37
45. Matej Kadera Banská Bystrica 36 0 36
Laura Plevjáková Dolný Kubín 26 10 0 10 36
47. Gregor Čalkovský Martin 35 0 35
48. Natália Klepáčová Liptovský Mikuláš 14 9 0 3 7 19 33
49. Dávid Hranec Turzovka 32 0 32
50. Nikola Kasardová Košice 29 0 29
51. Natalia Melová Nitra 20 7 7 27
52. Natália Tóthová Košice 14 10 10 24
Nina Zrubakova Bratislava 24 0 24
54. Marek Oravec Banská Bystrica 21 0 21
55. Mária Prachárová Skalica 20 0 20
Anna Semková Bratislava 20 0 20
Lenka Filipová Levoča 20 0 20
Olívia Kreutzová Bratislava 20 0 20
Radoslava Žuffová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Lucia Iľkovičová Prešov 20 0 20
Filip Kmeťo Nitra 20 0 20
Vanesa Močilanová Liptovský Mikuláš 20 0 20
Peter Kapusta Banská Bystrica 20 0 20
Zuzana Kuchťáková Námestovo 20 0 20
Alexandra Madliaková Liptovský Mikuláš 20 0 20
Alexandra Strenitzerová Podbrezová 20 0 20
67. Vanda Boršová Bratislava 0 19 19 19
68. Gabriela Dutková Liptovský MIkuláš 18 0 18
Miroslava Kavuljaková Námestovo 8 10 10 18
Jakub Fiľo Banská Bystrica 18 0 18
71. Samuel Bizoň Banská Bystrica 17 0 17
72. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 7 9 9 16
73. Jozef Ignác Humenné 8 6 6 14
74. Katarína Vajduliaková Liptovský Mikuláš 13 0 13
75. Martin Konár Svidník 10 0 10
ettg dsfsdf fssdf 10 0 10
Tatiana Šípová Nitra 10 0 10
78. Natália Slosiarová Liptovský Mikuláš 0 9 9 9
79. Maroš Janči Banská Bystrica 8 0 8
80. Veronika Golúchová Liptovský Mikuláš 7 0 7
81. Katarína Staroňová Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0
Lukáš Levík Podbrezová 0 0 0 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.