Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2018/2019

2. kolo | Kľúčové výročia

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Aneta Štefančínová Prešov 44 10 8 2 13 33 77
2. Simona Králiková Lužianky 44 8 8 10 5 31 75
3. Bronislava Najvirtová Gelnica 36 10 10 10 5 35 71
Michal Semko Bratislava 38 9 9 10 5 33 71
5. Peter Jurčo Levoča 35 10 7 5 4 26 61
Lucia Skokanová Levoča 34 10 7 10 27 61
7. Matúš Katreniak NováBaňa 31 10 2 10 7 29 60
Marta Mervová Gelnica 22 9 4 10 15 38 60
9. Lucia Hádková Gelnica 25 9 10 10 5 34 59
Jakub Szabo Košice 39 3 5 6 6 20 59
11. Marek Liška Trenčín 26 9 5 10 6 30 56
12. Viktor Horváth Galanta 20 9 ? 10 4 23 43
13. Dária Repaská Levoča 20 10 7 5 22 42
14. Matej Sabadoš Palín 26 5 6 4 15 41
15. Barbora Reviľáková Revúca 17 9 8 5 0 22 39
16. Alexandra Heltová Galanta 27 9 1 10 37
Andrej Hartl Galanta 25 8 2 2 0 12 37
18. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 0 9 7 10 10 36 36
19. Milan Zuberec Galanta 22 9 2 2 0 13 35
20. Sophia Horváthová Galanta 18 7 4 5 16 34
21. Alžbeta Kupcova Galanta 19 9 5 14 33
Elisa Ungerová Dobrá Niva 24 9 0 0 9 33
Zuzka Záhorová Bratislava 33 0 33
24. Petra Takačova Galanta 23 7 0 7 30
Veronika Vidová Lehota pod Vtáčnikom 11 7 2 10 19 30
26. Monika Píľová Levoča 0 9 8 10 2 29 29
27. Ivana Andrejčíková Snina 14 14 14 28
28. Hana Melcherová Levoča 27 0 27
29. Eliška Michalovičová Lehota pod Vtáčnikom 0 9 7 9 25 25
30. Miška Selecká Dobrá niva 23 0 0 0 23
Eliška Majerníková Brezno 7 9 4 0 3 16 23
Nina Kubizniaková Brezno 7 8 7 1 16 23
Lucia Ďurišková Revúca 9 9 5 0 14 23
34. Ema Bérešová Galanta 1 9 2 10 21 22
35. Daniel Holík Žilina 10 11 11 21
Martin Beňuš Galanta 21 0 21
37. Ján Koch Dobrá Niva 20 0 20
Nelka Čellárová Brezno 7 9 4 13 20
39. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 12 7 7 19
40. viktoria marsalova galanta 18 0 18
Kristián Jeskó Galanta 9 9 0 0 9 18
42. Kevin Molnar Galanta 16 0 16
43. Alžbeta Mališková Trnava 15 0 15
Dávid Sztezkál Galanta 10 5 5 15
45. Adam Samuel Marko Martin 13 0 1 1 14
46. Anna Semková Bratislava 13 0 13
Žofia Farkašová Nitra 13 0 13
Jeroným Kučera Snina 13 0 13
49. Damián Hartl Galanta 7 5 5 12
50. Evelin Osuská Galanta 0 11 11 11
Ján Krajčík Veľký Krtíš 11 0 11
52. Radka Dorniaková Poprad 10 0 10
Karolína Slobodová Levoča 10 0 10
Šimon Okruhlica Bratislava 10 0 10
Lukáš Filipiak Kalinovo 10 0 10
56. Matúš Struhár Lietavská Lúčka 9 0 9
Dorothea Greta Szabó Bratislava 6 3 0 3 9
vanesa Martončíkova Revuca 9 0 9
Lesana Dianová Kolta 9 0 9
60. Miriam Anna Šofranková Levoča 7 0 7
61. Marek Krucsay Tvrdošín 6 0 6
62. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 0 5 5 5
63. Matej Mojzis Banská Štiavnica 0 1 1 1

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.