Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2018/2019

3. kolo | Kľúčové výročia

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Aneta Štefančínová Prešov 77 9 10 10 15 44 121
2. Bronislava Najvirtová Gelnica 71 9 10 9 5 33 104
3. Marta Mervová Gelnica 60 8 9 9 15 41 101
4. Jakub Szabo Košice 59 4 10 7 12 33 92
5. Lucia Hádková Gelnica 59 4 10 8 7 29 88
6. Simona Králiková Lužianky 75 10 10 85
7. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 36 9 10 10 15 44 80
Lucia Skokanová Levoča 61 4 5 10 0 19 80
9. Viktor Horváth Galanta 43 4 10 10 9 33 76
10. Matej Sabadoš Palín 41 9 10 15 34 75
11. Peter Jurčo Levoča 61 4 9 13 74
12. Michal Semko Bratislava 71 0 71
13. Barbora Reviľáková Revúca 39 4 10 4 12 30 69
14. Matúš Katreniak NováBaňa 60 8 8 68
15. Monika Píľová Levoča 29 4 10 9 13 36 65
16. Marek Liška Trenčín 56 0 56
17. Dária Repaská Levoča 42 0 42
18. Ivana Andrejčíková Snina 28 13 13 41
Andrej Hartl Galanta 37 4 4 41
Elisa Ungerová Dobrá Niva 33 3 5 8 41
Alžbeta Kupcova Galanta 33 2 6 8 41
22. Milan Zuberec Galanta 35 3 3 38
23. Alexandra Heltová Galanta 37 0 37
24. Sophia Horváthová Galanta 34 0 34
Veronika Vidová Lehota pod Vtáčnikom 30 4 4 34
26. Nina Kubizniaková Brezno 23 10 10 33
Zuzka Záhorová Bratislava 33 0 33
28. Petra Takačova Galanta 30 0 0 30
Eliška Majerníková Brezno 23 7 7 30
30. Nelka Čellárová Brezno 20 9 0 9 29
31. Alžbeta Mališková Častá 15 13 13 28
32. Hana Melcherová Levoča 27 0 27
Lucia Ďurišková Revúca 23 4 4 27
34. Dávid Sztezkál Galanta 15 11 11 26
35. Kristián Jeskó Galanta 18 2 5 7 25
Eliška Michalovičová Lehota pod Vtáčnikom 25 0 25
37. Evelin Osuská Galanta 11 12 12 23
Miška Selecká Dobrá niva 23 0 23
39. Ema Bérešová Galanta 22 0 0 0 22
40. Daniel Holík Žilina 21 0 21
Martin Beňuš Galanta 21 0 21
42. Ján Koch Dobrá Niva 20 0 20
43. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 19 0 19
44. viktoria marsalova galanta 18 0 18
45. Kevin Molnar Galanta 16 0 16
46. Adam Samuel Marko Martin 14 0 14
47. Žofia Farkašová Nitra 13 0 13
Anna Semková Bratislava 13 0 13
Jeroným Kučera Snina 13 0 13
50. Damián Hartl Galanta 12 0 12
51. Dorothea Greta Szabó Bratislava 9 2 2 11
Ján Krajčík Veľký Krtíš 11 0 11
53. Radka Dorniaková Poprad 10 0 10
Karolína Slobodová Levoča 10 0 10
Lukáš Filipiak Kalinovo 10 0 10
Šimon Okruhlica Bratislava 10 0 10
57. Lesana Dianová Kolta 9 0 9
vanesa Martončíkova Revuca 9 0 9
Matúš Struhár Lietavská Lúčka 9 0 9
60. Miriam Anna Šofranková Levoča 7 0 7
61. Marek Krucsay Tvrdošín 6 0 6
62. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 5 0 5
63. Martina Raganová Revúca 0 4 4 4
64. Matej Mojzis Banská Štiavnica 1 0 1

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.