Výsledková listina

Priebežné poradie kategória C

4. kolo | Doprava vo vesmíre

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 C5 Súčet
1. Anna Semková Bratislava 168 19 10 10 4 9 52 220
2. Michal Rosoľanka Snina 161 19 10 10 4 4 47 208
3. Lukáš Paseka Zákopčie 150 19 10 10 4 7 50 200
Maximilián Šitina Bratislava 144 19 10 9 10 8 56 200
5. Petra Polanská Žiar nad Hronom 141 15 10 10 4 39 180
Matej Repa Bratislava 121 19 10 10 10 10 59 180
7. Hana Lišková Trenčín 126 19 10 8 10 5 52 178
8. Lenka Vargovčíková Prešov 152 10 10 20 172
9. Timea Mariničová Snina 134 16 10 7 2 0 35 169
10. Tomáš Zgút Dolný Kubín 118 18 10 7 0 3 38 156
11. Jeroným Kučera Snina 113 19 10 10 39 152
12. Alžbeta Mališková Častá 107 18 10 9 1 4 42 149
13. Denisa Andrejčíková Snina 104 16 10 7 2 0 35 139
14. Marek Mikláš Bratislava 134 0 134
15. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 73 19 10 10 4 0 43 116
16. Barbora Lukáčová Palín 61 10 10 20 81
17. Sára Pihuličová Bratislava 70 0 70
18. William Gevorg Urban Levice 65 0 65
19. Peťo Bližňák Motešice 56 0 56
20. Ivana Andrejčíková Snina 33 19 19 52
21. Vojtech Martišek Jasová 50 0 50
22. Žofia Farkašová Nitra 28 10 9 19 47
Mária Demčáková 069 01 47 0 47
24. Michaela Dinková Bratislava 44 0 44
25. Sofia Budayová Jasová 43 0 43
26. Daniel Meitner Košice 41 0 41
27. Michal Semko Bratislava 40 ? 0 40
28. Diana Ďurečková Palín 18 10 10 20 38
Hedviga Ivanková Prešov 19 10 9 19 38
30. Martin Paraska Snina 30 ? 0 30
31. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 26 0 26
32. Barbora Murgačová Banská Štiavnica 25 0 25
33. Veronika Hudecová Motešice 24 0 24
Táňa Zgútová Dolný Kubín 24 ? 0 24
35. Natália Šoltészová Košice 20 0 20
36. Tatiana Migová Dolný Kubín 18 0 18
Aneta Kušnírová Dolný Kubín 18 0 18
38. Natálka Kontrišová Liptovská Teplička 16 0 16
Lucia Hádková Gelnica 16 0 16
40. Bronislava Najvirtová Gelnica 15 ? 0 15
41. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 14 0 14
42. Hana Chrappová Bratislava 13 ? 0 13
Klaudia Repková Lemešany 13 0 13
44. Samuel Bučka Bratislava 12 0 12
45. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 11 ? 0 11
46. Ján Plaček Zákopčie 10 0 10
Dominika Plačková Zákopčie 10 ? 0 10
Ján Čermák Pohronský Ruskov 10 0 10
Nikola Kohútová Likavka 10 ? 0 10
Matuš Žec žec Lemešany 10 0 10
51. Daniel licka Bratislava 8 0 8
52. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 6 0 6
53. Michaela Galovičová Revuca 3 0 3
54. David Nicoletti Galanta 2 0 2
Sara Beňová Revúca 2 0 2
56. Sofia Korfantová Gelnica 0 ? 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.