Výsledková listina

Poradie kategória C

2017/2018

4. kolo | Doprava vo vesmíre

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 C5 Súčet
1. Anna Semková Bratislava 168 19 10 10 4 9 52 220
2. Michal Rosoľanka Snina 161 19 10 10 4 4 47 208
3. Maximilián Šitina Bratislava 144 19 10 9 10 8 56 200
Lukáš Paseka Zákopčie 150 19 10 10 4 7 50 200
5. Matej Repa Bratislava 121 19 10 10 10 10 59 180
Petra Polanská Žiar nad Hronom 141 15 10 10 4 39 180
7. Hana Lišková Trenčín 126 19 10 8 10 5 52 178
8. Lenka Vargovčíková Prešov 152 10 10 20 172
9. Timea Mariničová Snina 134 16 10 7 2 0 35 169
10. Tomáš Zgút Dolný Kubín 118 18 10 7 0 3 38 156
11. Jeroným Kučera Snina 113 19 10 10 39 152
12. Alžbeta Mališková Častá 107 18 10 9 1 4 42 149
13. Denisa Andrejčíková Snina 104 16 10 7 2 0 35 139
14. Marek Mikláš Bratislava 134 0 134
15. Natália Ivaničová Banská Štiavnica 73 19 10 10 4 0 43 116
16. Barbora Lukáčová Palín 61 10 10 20 81
17. Michal Semko Bratislava 60 19 19 79
18. Martin Paraska Snina 50 20 20 70
Sára Pihuličová Bratislava 70 0 70
20. Ivana Andrejčíková Snina 46 19 19 65
William Gevorg Urban Levice 65 0 65
22. Peťo Bližňák Motešice 56 0 56
23. Bronislava Najvirtová Gelnica 34 17 17 51
24. Vojtech Martišek Jasová 50 0 50
25. Táňa Zgútová Dolný Kubín 41 8 8 49
26. Mária Demčáková 069 01 47 0 47
Žofia Farkašová Nitra 28 10 9 19 47
28. Dominika Plačková Zákopčie 27 18 18 45
29. Michaela Dinková Bratislava 44 0 44
30. Sofia Budayová Jasová 43 0 43
31. Daniel Meitner Košice 41 0 41
32. Diana Ďurečková Palín 18 10 10 20 38
Hedviga Ivanková Prešov 19 10 9 19 38
34. Nikola Kohútová Likavka 26 10 10 36
35. Lucia Hádková Gelnica 35 0 35
36. Tobiáš Oravec Jaslovské Bohunice 28 4 4 32
37. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 31 0 31
38. Hana Chrappová Bratislava 13 15 15 28
39. Ján Plaček Zákopčie 27 0 27
40. Slávka Milovská Slovenská Ľupča 26 0 26
41. Barbora Murgačová Banská Štiavnica 25 0 25
42. Veronika Hudecová Motešice 24 0 24
43. Natália Šoltészová Košice 20 0 20
44. Aneta Kušnírová Dolný Kubín 18 0 18
Tatiana Migová Dolný Kubín 18 0 18
46. Sofia Korfantová Gelnica 5 10 10 15
47. Ondrej Melišík Belá pri Varíne 14 0 14
48. Klaudia Repková Lemešany 13 0 13
49. Samuel Bučka Bratislava 12 0 12
50. Ján Čermák Pohronský Ruskov 10 0 10
Matuš Žec žec Lemešany 10 0 10
52. Daniel Lička Bratislava 8 0 8
53. Patrik Prítrský Jaslovské Bohunice 6 0 6
54. Michaela Galovičová Revuca 3 0 3
55. David Nicoletti Galanta 2 0 2
Sara Beňová Revúca 2 0 2

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.