Výsledková listina

Predbežné poradie kategória D

2018/2019

4. kolo | Kľúčové výročia

# Meno Priezvisko Mesto/škola D1 D2 D3 D4 Súčet
1. Aneta Štefančínová Prešov 121 10 10 10 15 45 166
2. Bronislava Najvirtová Gelnica 104 9 9 10 15 43 147
3. Marta Mervová Gelnica 101 10 10 10 15 45 146
4. Lucia Hádková Gelnica 88 9 9 10 14 42 130
5. Jakub Szabo Košice 92 8 9 4 15 36 128
6. Michal Čilek Dubnica nad Váhom 80 9 9 10 15 43 123
7. Viktor Horváth Galanta 76 9 9 10 12 40 116
8. Lucia Skokanová Levoča 80 9 9 12 30 110
9. Matej Sabadoš Palín 75 8 10 15 33 108
10. Peter Jurčo Levoča 74 9 9 12 30 104
11. Monika Píľová Levoča 65 9 9 2 15 35 100
12. Barbora Reviľáková Revúca 69 8 9 12 29 98
13. Simona Králiková Lužianky 85 0 85
14. Michal Semko Bratislava 71 0 71
15. Matúš Katreniak NováBaňa 68 0 68
16. Ivana Andrejčíková Snina 41 15 15 56
Marek Liška Trenčín 56 0 56
18. Dária Repaská Levoča 42 9 9 51
19. Andrej Hartl Galanta 41 0 41
Elisa Ungerová Dobrá Niva 41 0 41
Alžbeta Kupcova Galanta 41 0 41
22. Dávid Sztezkál Galanta 26 14 14 40
23. Evelin Osuská Galanta 23 15 15 38
Alžbeta Mališková Trnava 28 10 10 38
Milan Zuberec Galanta 38 0 38
26. Alexandra Heltová Galanta 37 0 37
27. Veronika Vidová Lehota pod Vtáčnikom 34 0 34
Sophia Horváthová Galanta 34 0 34
29. Nina Kubizniaková Brezno 33 0 33
Zuzka Záhorová Bratislava 33 0 33
31. Petra Takačova Galanta 30 0 30
Eliška Majerníková Brezno 30 0 30
33. Nelka Čellárová Brezno 29 0 29
34. Lucia Ďurišková Revúca 27 0 27
Hana Melcherová Levoča 27 0 27
Daniel Holík Žilina 21 6 6 27
37. Kristián Jeskó Galanta 25 0 25
Eliška Michalovičová Lehota pod Vtáčnikom 25 0 25
39. Miška Selecká Dobrá niva 23 0 23
40. Ema Bérešová Galanta 22 0 22
41. Martin Beňuš Galanta 21 0 21
Damián Hartl Galanta 12 9 9 21
43. Ján Koch Dobrá Niva 20 0 20
44. Natália Kontrišová Liptovská Teplička 19 0 19
45. viktoria marsalova galanta 18 0 18
46. Kevin Molnar Galanta 16 0 16
Natália Ivaničová Banská Štiavnica 5 11 11 16
48. Adam Samuel Marko Martin 14 0 0 14
49. Žofia Farkašová Nitra 13 0 13
Jeroným Kučera Snina 13 0 13
Anna Semková Bratislava 13 0 13
52. Dorothea Greta Szabó Bratislava 11 0 11
Ján Krajčík Veľký Krtíš 11 0 11
54. Radka Dorniaková Poprad 10 0 10
Lukáš Filipiak Kalinovo 10 0 10
Šimon Okruhlica Bratislava 10 0 10
Karolína Slobodová Levoča 10 0 10
58. Matúš Struhár Lietavská Lúčka 9 0 9
vanesa Martončíkova Revuca 9 0 9
Lesana Dianová Kolta 9 0 9
61. Miriam Anna Šofranková Levoča 7 0 7
62. Marek Krucsay Tvrdošín 6 0 6
63. Martina Raganová Revúca 4 0 4
64. Matej Mojzis Banská Štiavnica 1 0 1

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.