Výsledková listina

Predbežné poradie kategória C

2019/2020

1. kolo | Severná a Južná Amerika

# Meno Priezvisko Mesto/škola C1 C2 C3 C4 Súčet
1. Ivana Andrejčíková Snina 0 ? 10 10 ? 20 20
2. Evelin Osuská Galanta 0 ? 10 8 ? 18 18
Michal Semko Bratislava 0 ? 8 10 ? 18 18
4. Laura Bacherová Lipany 0 ? 7 10 ? 17 17
5. Katarína Prevužňáková Lipany 0 ? 9 5 ? 14 14
Dávid Sztezkál Galanta 0 ? 5 9 ? 14 14
7. Marko Vríčan Rajec 0 ? 5 8 ? 13 13
8. Veronika Plachá Prievidza 0 ? 4 8 ? 12 12
Hana Lišková Leopoldov 0 ? 3 9 ? 12 12
10. Alexandra Kunkelová Sľažany 0 ? 0 10 ? 10 10
Adam Mižík Košice 0 ? 0 10 ? 10 10
12. Martin Beňuš Galanta 0 ? 0 2 ? 2 2
13. Laura Matinová alín 0 ? 0 0
Dominik Benda Rimavská Sobota 0 ? 0 0
Monika Píľová Levoča 0 ? 0 0
Nina Veselovská Galanta 0 ? 0 0
Dorota Bartková Lučenec 0 ? 0 0
Matúš Orčo Zuberec 0 ? 0 0
Marta Mervová Gelnica 0 ? 0 0
0 ? 0 0
Karolína Felšöci Snina 0 ? 0 0
Alex Kanderka Prešov 0 ? 0 0
Marína Majerčáková Zuberec 0 ? 0 0
Marián Vargončík Rabča 0 ? 0 0
Natália Novotná Galanta 0 ? 0 0
Michal Čilek Dubnica nad Váhom 0 ? 0 0
Eva Grajcarová alín 0 ? 0 0
Miriam Zemanová Zuberec 0 ? 0 0
Sabínka Boldižárová Drienov 0 ? 0 0
Lukáš Haňo Moldava nad Bodvou 0 ? 0 0
Lukáš Úradník Rajec 0 ? 0 0
Sofia Štofiková Snina 0 ? 0 0
Aneta Štefančínová Prešov 0 ? 0 0
Tatiana Geschwandtnerová Zuberec 0 ? 0 0
Viktor Horváth Galanta 0 ? 0 0
Miriam Šišková Zuberec 0 ? 0 0
Štefan Letošťák Zuberec 0 ? 0 0
Viera Hodasová Kamenná Poruba 0 ? 0 0
Richard Homolya Kosice 0 ? 0 0
Lea Šubjaková Trstená 0 ? 0 0
Matej Dzurišin Prešov 0 ? 0 0
Lucia Šándorova Leopoldov 0 ? 0 0
Vanesa Bernátová Zuberec 0 ? 0 0
Alexandra Čmaradová Dolné Orešany 0 ? 0 0
Alex Kučera Zuberec 0 ? 0 0
Petronela Boszorményiová Palín 0 ? 0 0
Patrik Briš Rabča 0 ? 0 0

Legenda:

? | Čaká na ohodnotenie

| Súčet bodov z predchádzajúceho kola

| Súčet bodov z aktuálneho kola

# | Poradové číslo


Nevidíš sa vo výsledovke? Skontroluj, či máš správne vyplnené údaje v menu Moje konto alebo nás kontaktuj.